W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku

Wyniki wyszukiwania

posty użytkownika 
2023-12-08 21:45 Temat: eCoal.pl v3.5 » Ogniwo Eko plus+ 10kw - zimne grzejniki, nowicjusz
  rj1972 Posty:
Raczej tym razem ja jestem ciekaw jak został obliczny współczynnik 1,38. Matematycznie prosta sprawa ale jak do tego podszedł @panicz18. 
Ruszą statystyki to popatrzymy i może wtedy ktoś zauważy ze coś nie gra.
2023-12-08 22:19 Temat: eCoal.pl v3.5 » Ogniwo Eko plus+ 10kw - zimne grzejniki, nowicjusz
  rj1972 Posty:
Czyli jak to się mówi przelicznik z sufitu.
Zrób sobie dokładny przepał w ecoalu. Na forum jest sporo w temacie a i na YT również.
LeON22 ja mam 16kW  a tu jest 10kW.  Różnice są minimalne ale uważam że każdy zainteresowany musi to zrobić sobie sam. Na start statystyk można coś przyjąć z sufitu.
2023-12-13 19:22 Temat: eCoal.pl v3.5 » Poprawność instalacji CO z zaworem 3D
  leON22 Posty:
Nic się nie stało, teraz to wygląda bardziej miarodajne, spalanie 50kg/d /200m2 jest do przyjęcia, oczywiście zawsze może być lepiej. 
dodane 2023-12-13 19:22W celu większej kontroli spalania i porównania dokonanych zmian proponuję odpalić statystyki, zawsze będzie to jakiś punkt odniesienia  
2024-01-15 20:00 Temat: bruli.pl » Brak wykresów stary bruli
  PrzemekP Posty:
Wykresy na stronie sterownika działają poprawnie. statystyki też są OK. Karta SD działa poprawnie i dane wyglądają OK.
Jeżeli chodzi o aplikację to aplikacja do starych sterowników została usunięta z Play Store - pracujemy aby ją przywrócić, niestety wymaga to przerobienia aby dostosować do aktualnych wymogów Google.
2021-03-10 23:00 Temat: eCoal.pl v3.5 » Opał na sezon 2020/2021 r , czyli co polecacie i czym najlepiej palić ?
  konto usunięte Posty:

Strasznie cedzą te informacje: nie ma zaplanowanej/została zakończona.
Kolejne pytanie @bodziasty:
Czy w najbliższej przyszłości (kolejny sezon grzewczy) możemy spodziewać się opakowań zbiorczych Big Bag, czy musimy nastawić się na zakupy u innego dostawcy?
Czy jeśli zbierzemy "grupę" XYZ osób chętnych do zakupu węgla w Big Bagach zrealizujecie takie zamówienie (oczywiście każdy płaci za swój transport - pomijam że ktoś jest sąsiadem)?

Prosta piłka i konkretne pytanie i konkretna odpowiedz umówmy się każdy z nas łyknął by przynajmniej 2-3t. Myślę że spokojnie znajdzie się 20 chętnych osób na takie zakupy. Pomijam tego co kupuje 6t Jednak szacun dla niego podbije nam statystykę jak przekonamy go by kupił 12t
2021-02-15 16:14 Temat: bruli.pl v3.5 » nie działają wykresy ani statystyki
  1000MB Posty:
Do PrzemekP - trafiłeś 100% brakuje wybranego paliwa, ale wartość zasypu wpisywałem na panelu pieca, a tam nic nie wybiera się. Czy zatem należy ręcznie na stronie esterownik wybrać paliwo, aby mieć statystykę spalania itd. na bieżąco?.
2019-05-22 15:01 Temat: eCoal.pl v3.5 » Czy montować zawory termostatyczne?
  krzych_boch-og20 Posty:
Witam
Czy u Was także jest w dniu dzisiejszym problem z wykresami i statystyką. Kolejny raz. Od ostatniego czasu wszystko było ok i tu nagle przerwa. Tym razem jest podobnie czy to u mnie problem. Nie chciałbym grzebać przy karcie jak ostatnio bez sensu. Prosze o info jak ktoś to przeczyta.
2021-02-15 19:09 Temat: bruli.pl v3.5 » nie działają wykresy ani statystyki
  PrzemekP Posty:
1000MB napisał » 2021-02-15 16:14
Do PrzemekP - trafiłeś 100% brakuje wybranego paliwa, ale wartość zasypu wpisywałem na panelu pieca, a tam nic nie wybiera się. Czy zatem należy ręcznie na stronie esterownik wybrać paliwo, aby mieć statystykę spalania itd. na bieżąco?.

W takim bądź razie brakuje zaznaczenia, że paliwo jest jako domyślne - wtedy jest brane pod uwagę przy tworzeniu zasypów prosto ze sterownika
2016-12-09 11:46 Temat: eSterownik.pl » Stan forum
  falcon32 Posty:
I zacznie się od nowa jak statystykę uruchomić i czemu mi nie działa ...
2016-12-29 08:04 Temat: eSterownik.pl » Dodatkowa funkcja eCoal
  MALB Posty:
Witam
Jako, że użytkuje piec ze sterownikiem eCoal 3,5 pomyślałem, że osoby odpowiedzialne za rozwój platformy i sterowników, mógłby dodać jedną małą funkcję, a mianowicie, czasy prac poszczególnych silników i pomp.
Ja widzę to tak: W ustawieniach sterownika dodaje się moce silników dla podajnika, wentylatora, i poszczególnych pomp, zaś sterownik licząc czas ich pracy, wypluwa nam, nową statystykę w postaci miesięcznego zużycia prądu. Mała rzecz, a cieszy. Może dzięki temu uda się komuś wyeliminować błędy w programowaniu pracy układu w celu oszczędzania prądu. Jak dla mnie proekologiczne rozwiązanie.

Kto jest za?
Brak aktualności spełniających wpisane kryteria.
Brak pytań w FAQ spełniających wpisane kryteria.
Brak urządzeń spełniających wpisane kryteria.
Brak użytkowników spełniających wpisane kryteria.