Wystąpił problem z dostępnością numeru Serwisu. Do czasu uruchomienia numeru głównego prosimy o kontakt pod numerem 605-780-882
Forum eCoal.pl v3.5 / v4.0 Posty Ostatni post
Ogniwo Plus+ 16kw
Autor: RomXa
61 2026-03-04 12:09
johnsmith 
Ogniwo EkoPlus 16kW - ucieka woda z instalacji
Autor: marceli
5 2026-03-01 17:53
wuwok 
Eko plus M 20 płomień tylko z lewej strony palnika z prawej strony niespalony groszek
Autor: Red_
14 2026-02-28 19:00
rj1972 
ustawienie kotla pomoc
Autor: Matti
8 2026-02-26 11:04
Matti 
Integracja z Home Assistant
Autor: mkaminski76
137 2026-02-19 16:37
dkuku 
Potrzebuje pomocy. Ogniwo Eko Plus M
Autor: DarekSL
18 2026-02-17 22:47
Jan727usz 
nie mogę osiągnąć temp. kotła
Autor: slawomir
78 2026-02-17 07:20
slawomir 
Proszę o Pomoc sterownik 3.5
Autor: Yash1n
14 2026-02-10 05:31
rj1972 
ustawienia pieca Kotstal 28kw
Autor: Dominikmilo
1 2026-02-05 21:02
rj1972 
Niedopla i spieki
Autor: krzych_boch-og20
5 2026-02-02 08:15
krzych_boch-og20 
Falujący zawór 4d, oraz temp. Za zaworem 4d
Autor: dzidek430
8 2026-01-28 16:44
dzidek430 
Sterownik ecoal 3,5 nie widzi czujnika temperatury za zaworem
Autor: Robson88
1 2026-01-28 07:14
rj1972 
Duże spalanie ekogroszku, niska temp powrotu.
Autor: zenoszk
4 2026-01-27 21:45
MateoKoc 
Nie widać ID sterownika oraz globusa pomimo połączenia z kablem Ethernet
Autor: kubakaczmarczyk
12 2026-01-26 08:19
PrzemekP 
Problem z aktualizacją sterownika manualnie/automatycznie
Autor: mfili
2 2026-01-25 21:10
MarekGroch 
Użytkownicy online: moma62