Wystąpił problem z dostępnością numeru Serwisu. Do czasu uruchomienia numeru głównego prosimy o kontakt pod numerem 605-780-882

Profil użytkownika

Hansior

Poręba

 

Rejestracja: 2015-01-16 12:26

Logowanie: 2025-11-10 17:12

Urządzenia: 1

Tematy: 2

Posty: 1

posty użytkownika 
2025-11-10 17:50 Temat: Aplikacje mobilne » Problemy z połączeniem sterownika ecoal
  Hansior Posty: 1
Witam. 
Posiadam kocioł rbr ekouniwersal ze sterownikiem Ecoal 0.3.1.6. Sterownik od 2015r śmiagał po skonfigurowaniu z platformą Esterownik i apką EsterownikMobile bez większych problemów. Teraz na jesień okazało się, że pomimo dobrze działającego internetu i podłączenia sterownika nie widać go ani w aplikacji, ani na platformie esterownik. Sterownik jest starszej generacji, nigdy go nie aktualizowałem ale gdy wejdę przez aplikacje na sterowniki innych użytkowników ecoala 0.3.1.6 to mam podgląd w aplikacji. Natomiast mój sterownik na platformie pokazuje się jako "urządzenie nie podłączone", w aplikacji zaś pomimo że widać ze jest online, gdy wejdę na niego jest komunikat "błąd parsowania". Podobna sytuacja występuje kiedy połącze go przez siec lokalną. 
Czy jest któryś z kolegów bardziej obeznany w ttm co mogło się wydarzyc?
Pozdrawiam.
2020-10-17 15:05 Temat: eCoal.pl » RBR ekouniwersal 12KW- pytanie
  Hansior Posty: 1
Witam wszystkich forumowiczow. Od 6 lat jestem uzytkownikiem RBR 12KW ze ecoalem 0.3.1.6. 
Pomimo juz dosc dlugiego stażu z tym kotlem, jest to moj pierwszy post na forum bo z kotlem nie ma zadnych problemow. 
Piec u mnie pracuje caly rok, zimą co+cwu, latem cwu. Mam jedno byc moze glupie pytanie. Ostatnio podczas czyszczenia kotla ktory pracuje obecnie w trybie lato zauwazylem ze w momencie przelaczenia z trybu automatycznego w tryb reczny zalacza sie pompa CO. Kiedy probuje w trybie recznym wylaczyc pompe ona zalacza sie spowrotem sama. Dodam ze temperatura kotla jest wtedy ok 60st. Byc moze mi sie wydaje ale wczesniej podczas przelaczania w tryb reczny gdy piec pracowal w trybie lato pompa co sie nie wlaczala. Czy spotkal sie ktos z takim problemem? 
Pozdrawiam.