Rozgrzewamy jesienne temperatury i z tej okazji przygotwaliśmy dla Państwa OBNIŻKI CENOWE wybranych produktów w naszym sklepie eSterownik.pl!
W zakładce "PROMOCJA" znajdziecie wszystkie produkty objęte rabatem

User profile

Agraf

 

 

Registration: 2022-04-05 15:43

Login: 2023-12-04 16:48

Devices: 1

Topics: 1

Posts: 2

user posts 
2022-04-08 08:37 Topic: eCoal.pl » Aktualizacja, pierwsze kroki nowicjusza :)
  Agraf Posts: 2
mnich napisał » 2022-04-08 08:19

Karta jest niezbędna, można włożyć czysta kartę, chyba że chcemy mieć dostęp do strony lokalnej urządzenia, wtedy musimy wgrać plik index i folder www.

Aplikacja do sterownika 2.1 to "eSterownik Mobile", czy taka aplikacja została zainstalowana? Link do aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.esterownik.android.esterownikMam zainstalowaną aplikacje "eSterownik" z AppStore i loguje się tymi samymi danymi jak tutaj na stronie. Cały czas mam "Brak dodanych urzadzeń".

2022-04-08 07:38 Topic: eCoal.pl » Aktualizacja, pierwsze kroki nowicjusza :)
  Agraf Posts: 2

Dziękuję za szybką odpowiedź.

To jeszcze mam pytanie odnośnie statystyk - wykresów. Rozumiem, że potrzebuję do tego karty SD - na tą kartę przed jej włożeniem do sterownika muszę wgrać pliki, które są tutaj do ściągnięcia ?


I jeszcze taka sprawa. Logując się tutaj na stronie mogę przez www zarządzać piecem, ale w aplikacji eSterownik nie widzi mi urządzenia - czy to wina starego oprogramowania i pomoże zmiana na 0.3.1.8 ?
2022-04-08 06:42 Topic: eCoal.pl » Aktualizacja, pierwsze kroki nowicjusza :)
  Agraf Posts: 2
Dzień dobry,

Jako nowy na forum chciałbym wszystkich przywitać. Użytkownikiem pieca ze sterownikiem (OEP + eCoal) jestem od 3-4lat ale przyznam, że nigdy bardziej nie zagłębiałem się w temat. Piec chodził w pełnym automacie i tak mijał czas ale jakiś czas temu odkryłem (wiem, że to żadne okrycie ale, że tak powiem w domu gdzie obecnie mieszkam piec jest dłużej ode mnie więc nie znałem wszystkich jego możliwości), że można go podłączyć do sieci i tak też zrobiłem. I tutaj pojawia się pierwsze pytanie:

1. Mam sterownik w wersji 0.3.1.6 - do jakiej maksymalnie mogę go zaktualizować ? Rozumiem, że w tym celu muszę uzbroić się w przewód RS232 (tutaj pytanie czy standardowy przewód może być czy specjalny wykonany zgodnie ze schematem ?)

2. Ta konfiguracja pieca/sterownika nie posiada czujnika zerwania zawleczki. Czy taki czujnik mogę dołożyć ? Byłoby to dla mnie bardzo ważne bo zdarzyło się, że zawleczka się zerwała i piec wygasł a taki alarm pozwoliłby szybko reagować.

Obecnie tryb "grupowy" testuje i jestem zadowolony.

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam