Wystąpił problem z dostępnością numeru Serwisu. Do czasu uruchomienia numeru głównego prosimy o kontakt pod numerem 605-780-882

User profile

Raszczyk

Jejkowice

 

Registration: 2021-10-15 12:31

Login: 2026-06-11 09:51

Devices: 0

Topics: 0

Posts: 5

user posts 
2025-11-26 09:45 Topic: eSterownik.pl » Nowe FAQ
  Raszczyk Posts: 5
Mam pytanie odnoście histerezy temperatury w pomieszczeniach, dlaczego histereza nie działa powyżej zadanej temperatury, podaję przykład. Mam ustawioną temperaturę 22 stopnie, ustawiam histerezę na 0,5 i na zaworze 4D mam ustawioną temp. 36 i obniżoną 34, to sterownik powinien zadziałać tak że jak poniżej 22 st. w pomieszczeniu podaje 36 st. na kaloryfer a w zakresie 22 - 22,5st. powinien dawać obniżoną temperaturę czyli 34 i dopiero jak przekroczy 22,5 powinien wyłączyć pompę. Natomiast tak nie jest, pompa wyłącza się po przekroczeniu temp. 22. Mam wrażenie, że w poprzednich sezonach grzewczych tak mi to właśnie działało. 
dodane 2025-11-26 08:45Tu ktoś jescze patrzy na te posty wogóle?
2024-11-21 08:16 Topic: eSterownik.pl » Nowe FAQ
  Raszczyk Posts: 5
Cześć, czy jest możliwość dodania do wykresów przebiegu mocy dmuchawy? 
2021-10-21 15:35 Topic: eSterownik.pl » Problemy z aktualnymi statystykami oraz wykresami
  Raszczyk Posts: 5
mam uzupełnione, tam się podpowiada paliwo które uzupełniłem w zakupie.
2021-10-21 13:59 Topic: eSterownik.pl » Problemy z aktualnymi statystykami oraz wykresami
  Raszczyk Posts: 5
w zdarzeniach uzupełniłem zakup i zasyp.

2021-10-21 13:16 Topic: eSterownik.pl » Problemy z aktualnymi statystykami oraz wykresami
  Raszczyk Posts: 5
Zrobiłem aktualizację sterownika uzupełniłem zasyp i dalej pusto na statystykach i na wykresach. Może ktoś coś jeszcze podpowie...