Od dnia 16.10.2024 zostały wyłączone stacjonarne numery telefonów. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 574 443 555.
Forum  Pello v3.5  Aktualizacja, cofnięcie zmian Subskrybuj
2024-09-12 17:50
  CzeslawH Posty: 58 Ostrzeżenie: 0
Witam
Jak można cofnąć aktualizację do poprzedniej wersji?
2024-09-13 09:07
  mnich Posty: 282 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM /SERWIS
Witam
Jaki jest cel wgrywania starszej wersji oprogramowania ?
2024-09-13 22:45
  CzeslawH Posty: 58 Ostrzeżenie: 0
Witam
Aktualizowalem do wersji 1.1.38.0 i po aktualizacji nie było komunikatu dot. aktualizacji wyświetlacza. Połączyłem się ze sterownikiem poprzez sieć lokalną i tam uruchomiłem aktualizację wyświetlacza. Na ekranie sterownika w miejscu ikony dostępu do internetu zaczęły "iść procenty" i po dotarciu do 100% nic się nie wydarzyło. W rezultacie na wyświetlaczu widać treść ale poprzez cienkie poziome paski. Reakcja na naciśnięcie przycisków jest OK. Proszę o pomoc. Poprzednia moja wersja była 1.1.37.22
2024-10-02 16:29
  rmk11 Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
Po aktualizacji do 1.1.38.0 wogóle nie mogę odpalić palnika (kipi basic w kotle ogniwo Eko Pellet 14 compact).
Sterownik-wyświetlacz pracują normalnie. 
Po włączeniu pracy automatycznej załącza się tylko podajnik wewnętrzny (palnika). Nie załącza się wentylator, grzałka i podajnik pelletu z zbiornika-ogólnie nie ma procesu rozpalania
Cały proces aktualizacji przebiegł pomyślnie, ale są także inne błędy o których napiszę później. 


Aktualizacja tematu, może komuś pomoże. Po przejrzeniu forum okazuje się, że w sofcie (prawdopodobnie) zmieniono tzw pozycjonowanie rusztu. Czyli dopiero po ustawionym czasie ruchu rusztu następuje rozpalanie ma to rzekomo przeciwdziałać rozpaleniu na wysuniętym ruszcie. U mnie po 360sec-6min! Tylko po co to jest, jak zanieczyszczony ruszt może sie i tak zablokować "na środku" a z pozycji nie ma potwierdzenia do sterownika.

Może niech się wypowie ktoś z programistów

Użytkownicy online: