W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Czujnik temperatury wewnętrznej Subskrybuj
2023-12-15 17:44
  NeoRav Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
Witam.
Zakupiłem bezprzewodowy czujnik temperatury wewnętrznej BT5B. Gdy dodaje sobie go do pokoju, na piecu nie pokazuje mi temperatury z tego czujnika. Natomiast gdy dodam go do obwodu CO1 w rozrzeszeniach, temperatura jest widoczna na piecu, ale za to na stronie w pokojach nie mogę tam dodać tego czujnika i nie widzę wykresów temperatury. Czy jest jakiś sposób na dodanie tego czujnika w tych dwóch miejscach?
2023-12-15 18:04
  leON22 Posty: 6508 Ostrzeżenie: 3
Jaką masz wersję oprogramowania sterownika ?  Od wersji v. 1.1.33.19 czujniki dodajemy w zakładce Rozszerzenia  wtedy są widoczne na schemacie . Pokoje można było dodawać w wersji 1.1.33.11 . Więcej info - > AKTUALIZACJE OPIS ZMIAN
2023-12-15 22:32
  NeoRav Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
Mam wersję 1.1.36.15. Tak jak mówisz dodałem w rozszerzeniach i widać temperatury z niego na kotle, ale za to na stronie/w aplikacji nie mogę go już dodać do pokoju, żeby mieć wykresy temperatur i wilgotności. Gdy dodałem go do pokoju, to to działało, ale za to piec nie widział tych temperatur. 
2023-12-15 22:35
  leON22 Posty: 6508 Ostrzeżenie: 3
Niestety tak jest w tej wersji, albo rybki albo akwarium  
2023-12-15 22:49
  NeoRav Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
No szkoda. Wielkie dzięki za pomoc. A jeszcze jedno pytanie, żeby nie zakładać nowego wątku. W statystykach kosztów, zużycia, mocy itp. nic nie mam. W jaki sposób się to aktualizuje?
2023-12-15 23:38
  leON22 Posty: 6508 Ostrzeżenie: 3
Nie ma za co, zawsze możesz napisać do ES o przywrócenie starszej wersji oprogramowania, jak Ci na tym zależy, myślę że nie powinno być z tym problemu  
Co do statystyk wpisz w szukajkę magiczne słowo Statystyki i tam znajdziesz wszystko na ten temat. W telegraficznym skrócie w statystykach dodajesz zakup ( wypełniasz wszystkie pola ) zaznaczasz ptaszka przy opcji domyślne paliwo zapisujesz wszystko i potem dadajesz zasyp i powinno śmigać. 
2023-12-20 12:04
  gwarek Posty: 582 Ostrzeżenie: 0
Niby proste ale żeby to pokazywało prawdę trzeba uzupełnić parametr kg/min ....
Kiedyś ważyłem to co się wysypie po 10min ... ale to było kiedyś ...
Teraz wpisuje 0,28 czekam dwa zasypy i do nich ustawiam ten parametr przez edycję.

Użytkownicy online: adudzi