Wystąpił problem z dostępnością numeru Serwisu. Do czasu uruchomienia numeru głównego prosimy o kontakt pod numerem 605-780-882
Forum  eCoal.pl v3.5 / v4.0  Zmiana trybu grzania z eCoal na ręczny Subskrybuj
First pagePrevious page2 / 2Next pageLast page
2023-11-24 07:02
  mblazkie Posts: 34 Ostrzeżenie: 0
Tak zgadza się oba są płaszczowe i grzeją się równocześnie (na jednym obwodzie), czujnik temperatury zamontowany na większym gdzie częściej dochodzi do wymiany wody. Zauważyłem właśnie, że gdy dogrzewa wodę wtedy na CO idzie nieco niższa temperatura niż zadana.
2023-11-24 15:02
  faco Posts: 1070 Ostrzeżenie: 0
Daj mu 7s węgla i zmniejsz dmuchawę do 35, zobaczymy 🤔
dodane 2023-11-24 15:02Przerwę zmniejsz do 35s a 36 nadmuch
2023-11-24 17:05
  gwarek Posts: 684 Ostrzeżenie: 0

Masz fajnie ustawiony regulator temp. spalin ... tak ustawiony że nie działa.
Trzeba ustawić np. tryb grzania 38% dmuchawy a reg. spalin dla 170st. 35% dmuchawy.
Regulator spalin obniża moc dmuchawy ...
Zresztą 35% mocy dmuchawy w zimne dni to dość skromnie.
2023-11-24 17:51
  faco Posts: 1070 Ostrzeżenie: 0
Kolega i tak ustawia wedle siebie, to nie ingeruję.
First pagePrevious page2 / 2Next pageLast page
Users on-line: szfettt