W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Radiowe sterowniki temperatury i wilgotności Subskrybuj
2023-01-11 10:01
  jaczyk Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
Cześć
Potrzebuję radiowy sterownik wewnętrzny temperatury i wilgotności, który współpracuje z eCoal.pl v 3,5 (może być używany). Oryginały dla mnie za drogi.
2023-02-05 11:33
  TomekOGNIWO Posty: 2 Ostrzeżenie: 0

Witam.
Kupiłem taki i mam same problemy. Piec nie widzi czujnika i nie wyłącza grzania po osiągnięciu temperatury, w apce widzi ale tylko w sekcji pokoje nie można dodać kafelka w głównym menu. Wcześniej miałem przewodowy i wszystko śmigało.Może coś źle robię ale pomoc techniczna e-sterownik nie odbiera telefonu. Będę próbował dalej lub reklamował jako uszkodzony.  Ja odradzam zakup


2023-02-05 11:50
  karoka65 Posty: 3424 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
Obawiam się że jedynym Twoim problemem jest to że nie potrafisz tego skonfigurować, mam je w każdym pomieszczeniu już od lat i wszystko działa. Proponuję zajrzeć w ustawienia kotła
2023-02-05 11:55
  MateoKoc Posty: 473 Ostrzeżenie: 0
TomekOGNIWO napisał » 2023-02-05 11:33
Witam.

Kupiłem taki i mam same problemy. Piec nie widzi czujnika i nie wyłącza grzania po osiągnięciu temperatury, w apce widzi ale tylko w sekcji pokoje nie można dodać kafelka w głównym menu.

Jeżeli chcesz by czujnik miał wpływ na sterowanie zaworem, musisz go dodać jako rozszerzenie, a nie jako pokój.
Usuń go i dodaj ponownie, ale w ww. sposób.
2023-02-05 13:04
  PrzemekP Posty: 1517 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
TomekOGNIWO napisał » 2023-02-05 11:33

Witam.
Kupiłem taki i mam same problemy. Piec nie widzi czujnika i nie wyłącza grzania po osiągnięciu temperatury, w apce widzi ale tylko w sekcji pokoje nie można dodać kafelka w głównym menu. Wcześniej miałem przewodowy i wszystko śmigało.Może coś źle robię ale pomoc techniczna e-sterownik nie odbiera telefonu. Będę próbował dalej lub reklamował jako uszkodzony.  Ja odradzam zakup

MateoKoc napisał jak powinieneś sparować czujnik - jako rozszerzenie - a nie jako czujnik w pokoju.

A co do faktu, że pomoc techniczna nie odbiera telefonów - w weekendy serwis jest nieczynny - dotyczy to również telefonów.

Jeżeli nadal nie będziesz potrafił tego poprawnie sparować - nawet z pomocą wsparcia serwisu - bez problemu możesz oddać - jak każdy zakup internetowy - masz na to 14 dni.
2023-02-09 08:50
  Walter Posty: 169 Ostrzeżenie: 0
Mam te czujniki 6rok i wszystko chodzi jak należy. Jedyna wada to taka, że kupiłem jakieś baterie słabe, wytrzymały rok, orginalne wytrzymały 4lat. Bateria w czujniku zewnętrznym jest orginalna. Jakie baterie poleca serwis? Ktoś wie?
2023-03-06 20:23
  gwarek Posty: 579 Ostrzeżenie: 0

Walter napisał » 2023-02-09 08:50
Mam te czujniki 6rok i wszystko chodzi jak należy. Jedyna wada to taka, że kupiłem jakieś baterie słabe, wytrzymały rok, orginalne wytrzymały 4lat. Bateria w czujniku zewnętrznym jest orginalna. Jakie baterie poleca serwis? Ktoś wie?




Alkaiczne .......

Użytkownicy online: ogniwopelletjurek, Papikj, slawekwasilewski