W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Czujnik temperatury BT5B Subskrybuj
2022-11-22 21:38
  aro383 Posty: 0 Ostrzeżenie: 0
Witam chciał bym się dowiedzieć czy czujnik BT5B może działać jako  programator/sterownik pokojowy  bo czytałem np. że BT4 steruje tylko głowicami na grzejnikach a nie zaworem 4d a właśnie chciał bym by mi pięć  regulował zawór 4d bo już raz się przejechałem z programatorem pokojowym TECH ST292v2 który opisywałem w poprzednim poście i działał mi jako bardzo drogi termometr w pokoju a ten BT5B tylko trochę tańszy i brzydszy ale nie chcę znów tyle kasy wyrzucać na bezużyteczny gadżet więc będę wdzięczny za pomoc i odpowiedź dzięki...
2022-11-23 10:06
  seba Posty: 1423 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM
Cześć.
Czujnik BT5B oprócz tego, ze mierzy temperaturę i wilgotność i przekazuje ją do systemu, może również zmieniać temperaturę zadaną w przypisanym pokoju lub w obwodzie COx.
Jeśli sparujesz czujnik BT5B w pokoju będziesz mógł zmieniać przy pomocy klawiatury na czujniku temperaturę zadaną w pokoju (wybierasz jedną z 4 zdefiniowanych temperatur).
Jeśli sparujesz czujnik BT5B  do obwodu COx to będziesz mógł zmieniać temperaturę zadaną dla regulatora pokojowego dla danego obwodu COx. Tak samo jak zmieniasz temp. zadaną klikając na ekranie sterownika.
2022-11-23 16:49
  gwarek Posty: 582 Ostrzeżenie: 0
Ten czujnik BT5B jest strasznie drogi bo prawie 270zł za taki słaby ekranik ...
Kusiło mnie kupno dodatkowego kolorowego ekranu LCD.
To jest fajny bajer .... tylko te 420zł ... ale zdecydowanie wolałbym dopłacić te 150zł
Użytkownicy online: bozena, esi71, maciejsch2, Pazik1212, speccode, tadeuszfilip, UkmBoiler