W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  Powrót do wcześniejszej wersji aktualizacji oprogramowania sterownika Subskrybuj
2022-09-12 13:04
  CzeslawH Posty: 57 Ostrzeżenie: 0
Witam
Pytanie do Panów z ES lub innych Kolegów którzy mają taką wiedzę: Czy jest możliwość powrócenia do innej ( starczej) wersji oprogramowania sterownika?
Chodzi mi że jak obecnie mam wersję 1.1.35.31 - to czy mogę powrócić do innych wersji które wcześniej instalowałem? Jeśli jest taka możliwość to jak tego dokonać?
Dobrym krokiem były wcześniejsze opisy zmian w poszczególnych wersjach oprogramowania ale opisy stanęły na wersji 1.1.30.11
2022-09-12 13:36
  mnich Posty: 263 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM /SERWIS
Witam. W nowych wersjach przede wszystkim jest dokładana obsługa nowo wprowadzanych urządzeń. Aktualizacja wsteczna może spowodować, że nagle coś z osprzętu sterownika może nam przestać działać. Proszę opisać jaki jest problem w wersji 1.1.35.1. Pozdrawiam
2022-09-12 14:37
  CzeslawH Posty: 57 Ostrzeżenie: 0
Wydaje mi się , że kocioł bez powodu się wygasza i następnie ponownie rozpala. Wg mnie brak powodu takiego zachowania. Może coś przeoczyłem w ustawieniach. Proszę o weryfikacje moich ustawień. Pozdrawiam
2022-09-12 16:01
  mnich Posty: 263 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM /SERWIS
Jest ustawiona zbyt mała moc, pellet nierównomiernie trafia na palnik przez co zdarza się, że ogień zrobi się na tyle małym, że czujnik światła pokazuje 0-1%, po minucie utrzymania takiej wartości kocioł przechodzi w wygaszanie i ponowne rozpalanie. Na początek zalecamy podnieść moc minimalną na 5kW.   
2022-09-12 16:22
  CzeslawH Posty: 57 Ostrzeżenie: 0
OK. Sprawdzę to.
Użytkownicy online: bozena, derek71, idemnato, kecaj1990, tomekryb