Rozgrzewamy jesienne temperatury i z tej okazji przygotwaliśmy dla Państwa OBNIŻKI CENOWE wybranych produktów w naszym sklepie eSterownik.pl!
W zakładce "PROMOCJA" znajdziecie wszystkie produkty objęte rabatem
Forum  eCoal.pl v3.5  Pompa mieszająca Subskrybuj
First pagePrevious page2 / 2Next pageLast page
2022-09-19 20:18
  faco Posts: 199 Ostrzeżenie: 0
verb napisał » 2022-09-19 18:45
Jo myśla, żeś mioł rok tymu odwrocić napynd od zaworu, 

Co Ty to godosz , przeca chyba łazi normalnie ? Co tam widzisz nie recht?
2022-09-19 20:27
  verb Posts: 640 Ostrzeżenie: 0
No jo niy zaglondoł, ino pamiyntom żeś mioł z tym problym. A potym żeś sie wypion rziciom na porada. Jak Ci to chodzi dobrze, to sie ciesza.
2022-09-19 20:38
No miołech ale z kolegami radzącymi z tego forum dali my rada.
Teraz mom taka zwiecha z tom pompą. Na pewno przerazo mie prad na pierwszym biegu, dzien deptanio to 1kWh a to dopiyro jedna pompa  Wola ja na razie nie włonczac i medytować co dali z tym zrobić. Zawsze sie przydaja jakies mondre rady.

A tak poza tym zas niy bydz taki pamientliwy 
2022-09-19 20:46
Ja jo dużo pamintom, tako zaraza zy mnie. Na piyrszym biegu, powinna Ci pompka elektroniczno brać kole 5-6W, a to som naprowda niyznaczne pobory prondu.
2022-09-19 21:28
Tyz tak mysla, ze tako mo syns. Ciekawi mie czamu Ci szpece mi dali takiego potwora  
Zas yny wydatki ale ta najwyzyj bydzie w rezerwie.
Jak ta mom 180 to kupia 180 i bez problemu wlezie?, bo mom ciulate dojscie do ty pompy byda sie musiol czolgac aby jom wymiynic. Mom nadzieja ze yny rozkrynca srubunki i przeciepna?
2022-09-20 10:07
180 za 180 pasuje. Ale jak ciasno, tak że niy idzie ciut śrubunku odsunonć, to bydzie biyda, bo uszczelki gumowe sie podwijajom, chyba że fibrowe zastosujesz.
2022-09-20 15:48
Dobra rada zawsze w cenie.
Jeszcze jedno, grzałem grzałką wodę w bojlerze gdy piec był wyłączony i temp. bojlera przez noc spadła ledwo ledwo. Teraz jak jest włączony piec nie dość ze chyba ciężko nagrzewa bojler to jeszcze on szybko chłodnie? Co się dzieje?
2022-09-22 10:11
  Rybson Posts: 6 Ostrzeżenie: 0
Mi ostatnio powiedział jeden ceniony tutaj fachowiec, że pompa wystarczy jak pompa mieszają ma 7 W, co o tym myślcie, bo przymierzam się do montażu.
2022-09-24 15:46
Ja mam obecnie 55W ale jak dobrze pójdzie w sobotę będę mienił na 5W. Co ciekawego ze jak pompa mieszająca jest wyłączona akurat w moim przypadku nie mówię o innych, przewróciła mi piec do góry nogami 
Dochodziłem co się stało ze tak dziwnie mi się zachowuje piec, i wyszło na to ze jak pompa nie pracuje to piec też ma wywalone na pracę
Jak w sobotę uda mi się założyć 5W to napiszę jakie są nowe efekty. 
dodane 2022-09-23 16:10No dobra pompa przyszła to przerzuciłem ją jak się to mówi w gangu, trudne dojście "czołganie się" ale 15 min. i siedzi, z 55W przeszedłem na 5W i pracuje jak widzę rewelacyjnie. 
dodane 2022-09-24 15:46Co myślicie o tym ze pompa kotłowa może wychładzać bojler. Wydaje mi się ze jak nie grzeje bojlera a czym pompę dam na wyższy bieg to wychładza bardziej bojler. Gdy znów w ogóle nie ma włączone nie mogę nagrzać bojlera Miał ktoś coś takiego albo ktoś takiego czegoś się domyśla u siebie? Jestem w trakcie badania sprawy. 
Mam bojler w piwnicy ale termometr z niego w łazience i właśnie zauważyłem ze nocą potrafi spać temperatura z niego nawet ponad 10 stopni 
First pagePrevious page2 / 2Next pageLast page
Users on-line: achimgr, Andrumat, conandram, Dario78, hertka, kolcz9, OgniwoPRZEMEK, omdulina, wele, WojtekCH