W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Powiadomienia o alertach Subskrybuj
2022-04-03 19:14
  puter Posty: 101 Ostrzeżenie: 0
Witam, mam takie pytanie, czy u was aplikacja wysyła jakieś powiadomienie o występującym alercie na na sterowniku np. "Wysoka temp. podajnika", "Wygaszenie kotła w grzaniu". Ja słyszę tylko pisk pieca i jak wejdę w aplikację to widzę ten alert ale czy nie powinienem od razu dostać jakieś informacji bez odpalania aplikacji?? Tak jak jest obecnie to trochę bez sensu bo będąc po za domem i tak nie zorientuje się że coś jest nie tak.
2022-04-03 19:33
  gwarek Posty: 579 Ostrzeżenie: 0

Kocioł jest zabezpieczony w przypadku nadmiernej temperatury na podajniku przez
włączenie podajnika na określony czas.
Masz ustawioną T.MAX podajnika 73st.C i czas wyrzutu na 3min.
Więc w taki sposób kocioł broni się przez zapaleniem opału w koszu.
Choć 73st.C to dość duża wartość a 3min to trochę mało.
W moim przypadku max.T miałem 35st.C.
Więc u Ciebie pewnie kopczyk jest bardzo bardzo zapadnięty w kielich.
2022-04-03 19:50
  puter Posty: 101 Ostrzeżenie: 0
gwarek napisał » 2022-04-03 19:33

Kocioł jest zabezpieczony w przypadku nadmiernej temperatury na podajniku przez
włączenie podajnika na określony czas.
Masz ustawioną T.MAX podajnika 73st.C i czas wyrzutu na 3min.
Więc w taki sposób kocioł broni się przez zapaleniem opału w koszu.
Choć 73st.C to dość duża wartość a 3min to trochę mało.
W moim przypadku max.T miałem 35st.C.
Więc u Ciebie pewnie kopczyk jest bardzo bardzo zapadnięty w kielich.



Mylisz się kopczyk jest dość wysoko nad kielichem, a z tą temperaturą podajnik to ten typ (RBR-K) tak chyba ma, albo u mnie jest coś mocno spier**** bo od początku w grzaniu nie spada poniżej 50-55 stopni. 


Pytanie nie dotyczyło temperatury podajnika tylko tych alertów czy nie powinny one pojawiać się wcześniej a nie tylko po uruchomieniu aplikacji.
2022-04-03 20:38
  leON22 Posty: 6494 Ostrzeżenie: 3
Jeżeli masz aktywną opcję alertów, to alarm powinieneś otrzymać bez względu na to czy aplikacja jest włączona, uruchomiona. Może wina tkwi w wersji aplikacji pewny
dodane 2022-04-03 20:38Tu masz wszystko opisane, co i jak - > Powiadomienia PUSH
2022-04-03 22:28
  puter Posty: 101 Ostrzeżenie: 0
No to u mnie coś nie tak jest bo powiadomienia żadne nie przychodzą, mam iPhone ale o ile pamietam wcześniej na androidzie tez tych powiadomień nie miałem. Czy mogłem gdzieś jakieś ustawienie pominąć ??
Użytkownicy online: aruss79, jan3o, Kiler5, ogniwoTad, piotrmorka, tekla, Tomkant, Wojciech_cichon, Zduh61