Wystąpił problem z dostępnością numeru Serwisu. Do czasu uruchomienia numeru głównego prosimy o kontakt pod numerem 605-780-882

User profile

DominikKark

 

 

Registration: 2016-01-31 22:08

Login: 2026-05-20 05:58

Devices: 1

Topics: 1

Posts: 1

user posts 
2023-02-25 19:33 Topic: eCoal.pl v3.5 / v4.0 » Błąd podajnika
  DominikKark Posts: 1
Dzisiaj pojawił mi się błąd pt "Błąd podajnika", kocioł włącza podajnik i po wyłączeniu pierwszego cyklu podajnika wywala błąd. Szukając na forum, odłączyłem czujnik zawleczki ale to nic nie pomogło i błąd pojawia się od nowa. Silnik pracuje. Aby zresetować błąd muszę na silniku ustawić przełącznik w pozycji 0. Co zrobić? Na razie na szybko ruszt zrobiony i w trybie zasypowym i drewno.