W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Aplikacje mobilne  Wpływ 5G na spalanie węgla Subskrybuj
2021-11-09 10:08
  Jureq Posty: 12 Ostrzeżenie: 0
Wczoraj zauważyłem że będąc w kotłowni nie mogę połączyć się ze sterownikiem, odpalam apkę na androidzie, klikam logowanie (user świeci się na zielono czyli jest OK, widzimy się w sieci lokalnej) i od razu wywala okienko że brak możliwości połączenia, sterownik jest niedostępny. Kolejne kliknięcie i kolejne i dalej to samo - co jest, przed chwilą w domu się łączyłem a w kotłowni nie ?
Przypomniałem sobie że jakiś czas temu ustawiłem w telefonie priorytet łączenia się z WiFi na 5GHz, przełączyłem się na 2.4GHz i tadam ! wszystko działa normalnie.
Ponad pół wieku chodzę po tej planecie ale z czymś takim jeszcze się nie spotkałem, dlaczego łącząc się z siecią na 5GHz sterownik nie odpowiada ?


dodane 2021-11-09 09:54I jeszcze jedno, zresetowany wczoraj wieczorem zasyp w aplikacji, węgla nasypane po kokardy, teoretycznie na zasobniku podajnik robi ok. 680 minut. Dzisiaj w apce zeszły 2 kreski, czas pracy 92 minuty czyli do wieczora spokojnie dobije do 100 co w dużym zaokrągleniu daje max 6-7 dni pracy kotła a w apce widzę że węgla wystarczy mi do 21 grudnia i o 3 dni przed wigilią o 8:39 bedę musiał zasypać Aplikacja twierdzi że wczoraj zasypane 140kg będzie się świeciło w kominie przez ponad 6 tygodni, chciałbym żeby życie było tak piękne  
Zegar w sterowniku sprawdzony, data i godzina jest OK więc osso chodzi ?
dodane 2021-11-09 10:08Sprawdziłem statystyki i tam jak widać wynik też z kosmosu, czyli to chyba nie jest wina apki mobilnej ?
dodane 2021-11-09 10:08
Użytkownicy online: Adam83, BLOKpiec, Dan123