W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Najnowsza wersja oprogramowania 1.1.34.30 ? Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona3 / 3Następna stronaOstatnia strona
2021-11-24 17:44
  ramzes28 Posty: 94 Ostrzeżenie: 0
Jest widoczna ale jestem ciekawy co za zmiany bo czasem bywa że ta nowa działa gorzej od starszej już kiedyś taka była
2021-11-25 10:32
  Saxsiarz Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
Czesc, czy mozna w kolejnej aktualizacji wgrac programator włączania i wyłączania obiegu drugiego pompy?
2021-11-27 05:18
  jurasa4 Posty: 6 Ostrzeżenie: 0
cześć, po aktualizacji nie mogę odszukać funkcji ustawienia otwarcia zaworu 4D. Czy jej nie ma, czy ja się uwsteczniam i nie potrafię?
2021-11-27 09:22
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Prędzej to drugie Pytanie gdzie tego szukasz, na platformie czyli www, czy w aplikacji? 
2021-11-27 19:42
  jurasa4 Posty: 6 Ostrzeżenie: 0
LeoN, szukam na www i na aplikacji. Wiem że było to gdzieś i nie widzę. OK, cierpliwie przekopię wszystko krok po kroku
2021-11-28 12:40
  raen Posty: 28 Ostrzeżenie: 0
Wersja oprogramowania 1.1.35.1 ktoś wie co zmienia? Widzę że niektórzy mają a u mnie jest 1.1.35.0  
2021-11-28 12:45
  MateoKoc Posty: 473 Ostrzeżenie: 0
raen napisał » 2021-11-28 12:40
Wersja oprogramowania 1.1.35.1 ktoś wie co zmienia? Widzę że niektórzy mają a u mnie jest 1.1.35.0  


Już pytałem, ale listy zmian nie uzyskałem.
Trzeba poczekać. Pewnie Seba udostępni, jak zwykle w tym wątku:
https://esterownik.pl/forum/posty,2304/-automatyczne-aktualizacje-opis-zmian-

2021-11-28 13:27
  raen Posty: 28 Ostrzeżenie: 0
Widziałem wątek ale nie było informacji więc pytam ale może trzeba faktycznie uzbroić się w cierpliwość  
2021-11-29 08:31
  jurasa4 Posty: 6 Ostrzeżenie: 0
Witam ponownie,  przekopałem wszystkie ustawienia na www i na aplikacji i nie widzę możliwości ustawienia otwarcia zaworu 4D. Czy u Was po aktualizacji macie tą funkcję? 

Edit
Po aktualizacji sterownika, w programie pojawiają się nowe obwody i są ustawienia zaworu
2021-11-29 11:16
  Mirek23 Posty: 2 Ostrzeżenie: 0

                                        
                        
                                                        Ustawienia -Obwody CO1 CO2



Programator temp. za zaworem                                                            
                        
                                                        Temperatura zadana                            
                                                                                                42 °C                                                                                                                                                                            
                        
                                                        Temperatura obniżona                            
                                                                                                0 °C                                                                                                                                                                            
                        
                                                        Temperatura maksymalna                            
                                                                                                80 °C                                                                                                                                                                            
                        
                                                        Maksymalny kąt otwarcia zaworu 4D                            
                                                                                                100 %                                                                                                                                                                                                                    
                        
                                                        Regulator pogodowy                            
                                                                                                Nieaktywny                                                                                                                                                                                                                                                         
Pierwsza stronaPoprzednia strona3 / 3Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: agata, derek71, UkmBoiler