Od dnia 16.10.2024 zostały wyłączone stacjonarne numery telefonów. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 574 443 555.
Forum  eSterownik.pl  Ogromna prośba o pomoc w skonfigurowaniu routera sim (eCoal 3.5) Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2024-10-10 14:00
  akon81 Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Działa u ciebie nadal? Ja mam problem z połączeniem internetowym kotła SAS bio Compact plus 12kw do aplikacji emodul. Jako że w kotłowni nie mam możliwości przeciągnięcia kabla z routera głównego, chciałem wykorzystać stary router TP-Link MR3420 jako bridge aby łączył się przez wifi z routerem głównym i po kablu przesyłał net do kotła. I wszystko w zasadzie się udało. Podłączyłem do kotła, zarejestrowałem w aplikacji, wygenerowałem kod, wszystko się powiodło. Ukazały się kafelki więc niby wszystko ok. Zmieniłem kilka ustawień np. temp. zadana C.O czy CWU. Jednak po chwili przestało działać jakby zrywało połączenie. Przestawiłem ustawienia z DHCP i ustawiłem ręcznie IP na 192.168.1.100 i zaczęło znów działać ale tylko znów na chwilę i to samo. Po ponownym włączeniu DHCP znów ok tylko na chwilę. Samo nie ponawia połączenia i tylko pomaga zmiana jak wyżej na kotle. Dzwoniłem do TECH-a i tylko tyle się dowiedziałem, że w ten sposób nie będzie to działało i skoro zrywa połączenie to tylko stałe łącze pomoże... Jakoś nie jestem przekonany. Może z tym routerem coś nie tak i lepiej kupić wzmacniacz sygnału np taki TP-LINK TL-WA850RE 2.4 GHz?
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: jaroslawhermanza, mbrus, rafalbulenda, zibi20061