Forum  eCoal.pl v3.5  Czy montować zawory termostatyczne? Subskrybuj
First pagePrevious page8 / 8Next pageLast page
2019-04-13 21:00
  leON22 Posts: 2272 Ostrzeżenie: 1
U mnie również OK , jak widać po dzisiejszych postach problem na "Platformie" , pewnie już rozwiązany
2019-05-22 15:01
  krzych_boch-og20 Posts: 77 Ostrzeżenie: 0
Witam
Czy u Was także jest w dniu dzisiejszym problem z wykresami i statystyką. Kolejny raz. Od ostatniego czasu wszystko było ok i tu nagle przerwa. Tym razem jest podobnie czy to u mnie problem. Nie chciałbym grzebać przy karcie jak ostatnio bez sensu. Prosze o info jak ktoś to przeczyta.
2019-05-22 16:06
Krzychu u mnie też wykresy zatrzymały się o godz. 13.23 , widocznie coś "na górze" szwankuje i nikt nie jest w stanie tego potwierdzić , pewnie jakiś ktoś wyskoczy z tekstem ,  że znowu nabijam sobie licznik 
PS.  Panowie z ES  może następna "gwiazdka" pewny  
2019-05-22 18:30
Haha no proszę i znowu ja i Ty😂. To czekam nic nie roszam jak by się pojawiły o Ciebie daj znać. Ja też rzucę info. 
dodane 2019-05-22 18:30U mnie ruszyło. Wykresy statystyki i zdarzenia na te chwile działają. 😉👍
2019-05-23 12:25
  ES_Serwis Posts: 316 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM
Problemy staramy się rozwiązywać tak szybko jak tylko się da. 

Za wszelakie niedogodnośći przepraszamy. 

Kolego leON22 akceptując regulamin forum zgodziłeś się przestrzegać jego zasad.. więc w czym jest problem ? czy ostrzeżenie ew usunięcie posta nastąpiło bezprawnie ? 
Na bieżąco staramy się czyścić forum tak żeby nowi użytkownicy mogli łatwo znaleźć pomoc i rozwiązanie swoich problemów. 
Po co te teksty w stylu "może następna gwiazda ? " zapewniam Cię że jeżeli będzie do tego powód to ją otrzymasz  
Forum jest po to żeby pomagać a nie przeszkadzać. 

Serdecznie pozdrawiam 
2019-05-23 18:05
ES_Serwis Zdaję sobie z tego sprawę że czasami to złośliwość rzeczy martwych i że palę pierwszy sezon to dziękuję za wszelką pomoc i informację.
Pozdrawiam. 
dodane 2019-05-23 18:05No to się długo nie nacieszyłem od 13.30 brak zdarzeń od około 14.00 brak wykresów i statystyk. Może to wina pogody. Sam już nie wiem. 😥😱😭
2019-05-23 23:25
  Gustine Posts: 9 Ostrzeżenie: 0
polecam sie słuchac leona, mi tak skorygował ustawienia że piec hula az milo , bez zadnych zaworów 3d/4d, same termostaty na kazdym kaloryferze
2019-06-01 08:25
No pewnie leON22 wiele i mnie pomógł. 
Zakończyłem okres grzewczy. Wyczyściłem piec lecz niepokoi mnie błyszczący nalot na wewnętrznych blachach kotła. Taka skorupka miejscami dochodzi pewnie do 0,5 mm a miejscami czyszcząc to odpryskiwała do gołej blachy. Pytanie moje takie  czy to jest normalną rzeczą w takich kotłacz i czy skrobać to na siłę do gołej blachy. Gdy próbowałem to skrobać to z kolei kanceruje się blacha . I w sumie to nie wiem.
W starym kopciuchu to jak miałem podobną rzecz to sypałem na palenisko gdy był żar taki zielony proszek i potem większość tego nalotu odpadała i z komina sadza spadała do czyszczaka. Oczywiście nie wszędzie odpadło lecz zauważyłem że piec prędzej po takim zabiegu zachodzi rdzą w okresie gdy nie było w nim palone.
I jeszcze takie pytanie .Co myślicie o zakonserwowaniu retorty żeliwnej smarem miedzianym?
Z góry dziękuję za udzielone informacje.
2019-06-03 12:11
Krzych mogłeś na koniec dać mu w przysłowiowe 4 litery , pewnie ten "nalot" odpadłby sam , środki chemiczne również pomagają na takie "zjawiska" przeczytaj -> TEN artykuł może pomoże Ci w "czystym spalaniu" w przyszłym sezonie
First pagePrevious page8 / 8Next pageLast page
Users on-line:

Recently added

Ośrodek Wojtatowka

See more

Wyszukiwarka

Wpisz moc kotła do wyszukiwarki - zobaczysz wszystkie kotł...

See more

Bruli.pl

Chcesz dowiedzieć si więcej o sterowniku bruli.pl ?...

See more

eCoal.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o sterowniku eCoal.pl ?...

See more