W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Połączenie sterownika z routerem Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona3 / 3Następna stronaOstatnia strona
2018-12-11 07:16
  budgie1 Posty: 720 Ostrzeżenie: 0
Temperatura wewnątrz to 22,6-22,8 stopnia. Próbowalem na grupowym palić, ale kocioł działał mniej stabilnie. A swoja drogą dlaczego nie widac mojej temp. wewnetrznej? Czy po aktualizacji musze wykonac jakies operacje na sterowniku?
2018-12-11 08:03
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Raczej swojego Salusa nie skonfigurujesz z eCoalem, który ma swoje dedykowane czujniki i moduł radiowy 😐 Tu musi się wypowiedzieć ktoś kto ma taki regulator albo Panowie z ES. Co do aktualizacji, to nie powinno się nic zmienić w Twoich ustawieniach, bynajmniej ja nie miałem żadnych problemów  
2018-12-11 08:08
  budgie1 Posty: 720 Ostrzeżenie: 0
Jak wrócę z pracy to uruchomię aktualizację. Dzięki leON. Salus fajnie współpracuje z zaworem 4D
2018-12-11 15:44
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Widzę , że ogarnąłeś temat Czyli Salus jako termostat zew. na schemacie pokazuje kiedy temp. wew. została osiągnięta - wył. X  , a jak odwrotnie - zał .iII Szkoda , że nie widać temp.na schemacie tylko na wyświetlaczu regulatora  Ciekawe jakby , w to samo miejsce gdzie podłączyłeś Salus , podpiął dedykowany czujnik temp. wew. ecoal 
PS. Zmyliłeś mnie tym bezprzewodowym Salusem , pewnie jest połączony kabelkiem ze sterownikiem w miejsce fabrycznego KTY81-210 
2018-12-11 17:41
  budgie1 Posty: 720 Ostrzeżenie: 0
Z tego co wyczytałem na forum salusik nie pokaże temp. na schemacie. Sam go łączyłem, ale to było rok temu i nie pamietam
Pierwsza stronaPoprzednia strona3 / 3Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: jurkus, Maksiu