W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Ogniwo eko plus M 20kw duże spalanie Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2018-10-04 21:49
  minertu Posty: 1976 Ostrzeżenie: 0 MINERTU.EU
U mnie to wygląda podobnie. Osobiście uruchamiam kotłownie i tłumaczę co i jak jednak inwestor nie jest w stanie wszystkiego zapamiętać. Internet proponuję każdemu bo to ułatwia b.dużo jeżeli chodzi o ustawienia.
2018-10-04 22:18
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0

karoka65 napisał » 2018-10-03 22:37
Jak ktoś nie wierzy że tak jest i się tu chwalę tylko to niech zapyta vmilo, on coś wie o tym. Są też tutaj tacy którym kotły montowaliśmy ale o czym oni mają pisać?
Przegapiłem posta...

Potwierdzam, szkolenie odbywa się w czasie rozruchu instalacji, która przy bardzo agresywnym traktowaniu, trwa od godziny w górę. Wiem też, że nie da się spamiętać dużej dawki informacji, dlatego przekazuje się to co najważniejsze.
Poza tym, wcześniej ustala się jak ma pracować instalacja i tak zostaje ustawiona. Ster zostawia się w dostrojonym trybie ecoal, ale informuje się, że można inny tryb, i odsyła się tu. Ale żadnego mnie znanego inwestora jeszcze tu nie widziałem.
Za to, często lądują tu inwestorzy, których instalator nie przeszkolił wcale... ale za robotę wyrwał max, i całuj go w d...

2018-10-05 01:12
  karoka65 Posty: 3425 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
vmilo napisał » 2018-10-04 22:18

Poza tym, wcześniej ustala się jak ma pracować instalacja i tak zostaje ustawiona. 

Jak znasz ster i wiesz co może, robisz pod to instalacje żeby wykorzystać jak najlepiej jego możliwości a nie odwrotnie.
Jak jeden gościu pisze chyba parę dni temu,zajebiszczy instalator robi instalację bo on wykonał ich już  uj wie ile a później siedzi na forum i pyta co teraz z tym zrobić.
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: