W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Sklep esterownik.pl  stacja pogody Subskrybuj
2018-01-21 17:29
  Jasinski Posty: 16 Ostrzeżenie: 0
Witam,

nie jest w planie do systemu BERO cos jak stacja pogody wspolpracujaca z czujnikami zewnetrz.-wewnetrznymi?

Cos co by bylo stacionarne i na oczach...bez wlaczania smartfona,komputera....


dodane 2018-01-21 17:29
2018-02-18 20:10
  arosa Posty: 77 Ostrzeżenie: 0
Przyłączył bym się do posta wyżej przydało by się coś bezprzewodowego aby można było z jednego miejsca domu kontrolować temperaturę pokoi bez używania telefonu lub tabletu (jakieś urządzenie dedykowane)
2018-02-19 23:07
  anaana Posty: 649 Ostrzeżenie: 0
Jasinski to jest to, takie cudo wystarczy. 💪😃🤗👍
2018-02-20 07:08
  seba Posty: 1423 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM
Pracujemy nad pewnym rozwiązaniem, ale na razie nic więcej nie mogę ujawnić...
2018-02-20 08:36
  arosa Posty: 77 Ostrzeżenie: 0
A kiedy można się spodziewać ujawnienia tajemnicy
2018-02-20 08:39
  mamut Posty: 352 Ostrzeżenie: 0
IMHO najlepsza byłaby apka zrobiona do pracy w trybie ciągłym na tableciku z jakimś fajnym interfejsikiem, żeby wisząc na ścianie ładnie to wyglądało. Wtedy raz na jakiś czas możemy podmienić sobie sam tablecik, a i do innych rzeczy można go użyć. Często na forach przy innych systemach automatyki domowej, gdy jest jakiś dedykowany sterownik, ludzie piszą, że jednak lepsze byłoby rozwiązanie oparte na dobrej apce.
2018-02-20 10:37
  anaana Posty: 649 Ostrzeżenie: 0
Mamut aplikacja jest i to całkiem dobra, brakuje takiego prostego wyświetlacza, duże cyfry do temperatury
wewnętrznej, zewnętrznej, plus data. 😃👍
Może jeszcze jakby widget był, to można tablet wieszać ale... brak internetu i już lipa. 
2021-08-15 12:33
  macut Posty: 293 Ostrzeżenie: 0
Mineły trzy lata - jakieś wieści w sprawie stacji pogody? 
Zmieniłem kocioł na pompę ciepła - do tej pory sterownik ecoal był moją stacją pogody. Nie chciałbym tego tracić. Gdyby jeszcze dodać obsługę czujnika deszczu i wiatromierza - byłoby to kompletne rozwiązanie.

Jest na rynku netatmo - bardzo fajna stacja pogody z przyjaznym interfejsem, jednak wszystkie czujki są bezprzewodowe - jak dla mnie to wada.
Może zna ktoś coś podobnego z przewodowymi czujkami? Bo chyba stacji pogody z elektro-system szybko nie będzie
2021-08-19 18:10
  leon Posty: 624 Ostrzeżenie: 0

macut Pisałem o czymś podobnym rok temu to mnie wyśmiali                                                                                                      leON22 sorki za czekanie [] tu masz linka,które z aplikacji można by było zainstalować w naszych sterownikach.Ale najpierw z ES musieli by nad tym troszkę popracować.Ale warto! https://www.instalki.pl/aktualnosci/software/36406-top-9-najlepsze-aplikacje-pogodowe.html

dodane 2021-08-19 18:10
2021-08-19 21:08
  leON22 Posty: 6494 Ostrzeżenie: 3
@leon nikt Cię nie wyśmiał, stwierdziłem tylko, że na takie anomalia pogodowe żadna stacja pogodowa nie pomoże. No chyba, że będziesz ją nosił przy sobie jak np.zegarek ,smartwatch, telefon i będziesz szybko reagował na wysyłane informacje, które często się nie sprawdzają. Obecnie masz alerty pogodowe na sms i pogodę w fonie, łączenie tego ze sterownikiem kotła, tym bardziej kotła na paliwo stałe wg mnie nie jest lekką przesadą i nie ma sensu. Wystarczy dobrze ustawiona "pogodówka" bez zbędnych wodotrysków . Pozdrawiam  
2021-08-19 21:56
  macut Posty: 293 Ostrzeżenie: 0
mnie bardziej chodziło o oddzielny produkt na bazie sterownika z elektro-system
ale kupiłem netatmo i chyba przy tym zostanę - porządna stacja. 
sterowanie pieca z uwzględnieniem wskazań stacji - również uważam, że to może być na wyrost
Użytkownicy online: domimik, harrypajak, koperniczek7, Pavlis