W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  bruli.pl v3.5  Głowice TH2 na wszystkich grzejnikach a praca pompy CO1 Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2018-09-20 12:44
  seba Posty: 1423 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM
Kalibracja - inaczej adaptacja głowicy na zaworze. Głowica sprawdza skraje położenie aby wykryć kiedy zawór jest zamknięty.
2018-09-24 14:09
  PLUS-MAD Posty: 71 Ostrzeżenie: 0
ok dzięki bardzo

dodane 2018-09-24 14:09Odgrzewam stary temat. Kiedy będzie dostępna opcja rozłączania pompy CO gdy wszystkie głowice termostatyczne są zamknięte?

dodane 2018-09-24 14:09Odgrzewam stary temat. Kiedy będzie dostępna opcja rozłączania pompy CO gdy wszystkie głowice termostatyczne są zamknięte?
2018-10-06 10:10
  karaluch Posty: 12 Ostrzeżenie: 0

Tak jak PLUS-MAD też proszę naszych Panów od systemu o wskazanie terminu wprowadzenia obiecanej poprawki? Z racji niskich temperatur zewnętrznych "odpaliłem kotłownię" dokupiłem jeszcze głowice i czujniki temperatury. Zainstalowałem wszystko i nadal mam wybór: albo nieć niedogrzane niektóre pomieszczenia albo po dogrzaniu wszystkich pomieszczeń pompka musi chodzić bezsensu. No i oczywiście jest jeszcze trzecie rozwiązanie: rozkręcić kaloryfer w łazience żeby robił za bajpas. No ale jak ciepło można mieć w łazience? Przecież siedząc na klopie sam z siebie się pocę a jeszcze przy 27-30 stopniach to już masakra?


Drodzy panowie z Elektro - System, chyba nie robicie z gęby cholewy?
2018-10-06 10:32
  seba Posty: 1423 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM
Poprawka wprowadzająca wyłączenie pompy CO po zamknięciu wszystkich głowic będzie udostępniona pod koniec przyszłego tygodnia.
2018-10-11 22:13
  karaluch Posty: 12 Ostrzeżenie: 0
Brawo Wy!

dodane 2018-10-11 22:13
NO I WRESZCIE JEST!

I działa
Panowie z Elektro-System  - dziękuję Wam
Jutro na spokojnie będę mógł poustawiać już temperatury w poszczególnych pomieszczeniach tak jak powinno być a nie tylko tak żeby jakoś działało
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: Dominik1, eugpac, Fero, Martines, Szido