W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eSterownik.pl  dmuchawa i podajnik na wykresie Subskrybuj
2016-12-11 21:01
  Koksik Posty: 31 Ostrzeżenie: 0
Dokładnie jak w temacie.

Czy jest możliwość na wykresie temperatur dorzucić wykres z dmuchawą i załączanie ślimaka?

i czy była by możliwość wstawienia np. lini pionowej przesuwanej kursorem myszy, tak aby jednoczesnie z boku wyswietlay sie wszystkie parametry z wykresów?

Widzę to tak.
wlaczajac podglad wykresu jednoczesnie jest pionowa linia ktora wskazuje godzine i w jakies tabeli z boku dla tej godziny pokazuje wszystkie dane z wykresu?
2016-12-12 15:11
  seba Posty: 1423 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM
Weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie dotyczące rozwoju sterownika i jego obsługi. Przedyskutujemy takie rozwiązanie i sprawdzimy możliwości wprowadzenia ich w przyszłości.
2016-12-14 13:40
  Wojteks Posty: 29 Ostrzeżenie: 0
A to ja mam jeszcze jeden pomysł. Wiele osób ma zamontowane czujniki temperatury zewnętrznej. Może by zrobić mapę pogodową gdzie byłaby mapa polski z podaniem uśrednionych wyników tych temperatur. Fajna i bardzo rzeczywista prognoza pogody. ( No może nie prognoza ale zawsze)
2016-12-14 16:03
  elezibi Posty: 223 Ostrzeżenie: 0
Kiedyś były straszne opory przed dodaniem dmuchawy do wykresów.
Ciekawe czy przestało to być "tajne"??
2018-03-11 09:12
  sosnowa Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Brak wykresów dla dmuchawy i podajnika. dla eCoal 2.4.
Wielka szkoda w czasie dbania o ekologie i w trosce o dobre spalanie.
Czy ktoś jescze zajmuje sie oprogramowaniem do eCoal2.4.?



2018-03-11 12:47
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
To ja do statystyk dorzuciłbym średnia temp zewnętrzna i wewnętrzna  danego miesiąca 
2018-03-11 14:50
  bodziasty Posty: 1921 Ostrzeżenie: 0
sosnowa napisał » 2018-03-11 09:12
Czy ktoś jescze zajmuje sie oprogramowaniem do eCoal2.4.?

To tak jak ze starymi komórkami - przeszedł ich czas - aktualizacji brak 
2018-03-11 18:39
  Stan Posty: 2564 Ostrzeżenie: 0
No tak Bodzio, ale jest pewna istotna różnica, komórka u pierwotnego właściciela ma średni czas życia około 2 lata, a piec ile ?
A wracając do pytania czy można wrzucić na wykres dmuchawę i podajnik, bez problemu i nie jest to problem techniczny.
Problem tkwi w tym iż mając te dane na wykresie możemy bardzo dużo wywnioskować na temat algorytmów spalania.
Tak więc nie dziwcie się ES że niechętnie do tego tematu podchodzi i daje odpowiedzi albo wymijające albo wręcz odmowne. 
To byłoby dla konkurencji podanie na tacy wielu lat pracy.
2018-03-11 19:07
  bodziasty Posty: 1921 Ostrzeżenie: 0
Stare dobre czasy - przynajmniej raz na pół roku - a w sezonie nawet co miesiąc były aktualizacje do naszych sterów (starych).
Już minęło 4 lata od ostatniej 
Wiem wiem - stare - to do lamusa 
Ale stare - ale jare 
2018-03-24 13:38
  tesel Posty: 1708 Ostrzeżenie: 0
Tak jak my,Bodzio,tak jak my.
2018-03-24 18:48
  leON22 Posty: 6494 Ostrzeżenie: 3
Po Bodziu to już trochę widać , a Ty tesel jeszcze żwawo podskakujesz 
2018-10-04 15:26
  sokol02 Posty: 1 Ostrzeżenie: 0

Przecież te wszystkie dane i tak są próbkowane i przesyłane na ekrany PC użytkowników. Średnio rozgarnięty programista ma do nich wszystkich dostęp przez HTTP, dodatkowo jest biblioteka w Pythonie ułatwiająca na maxa dostęp. 
Wiem, że wielu z was także i ja nie ma to czasu i czasami umiejętności.
Ale myślisz, że "konkurencja" nie ma już tych danych? Śmiem wątpić.

PS. Temat podnosiłem niedawno z Serwisem i ... oczywiście zlali mnie, że nie uwierzycie, cyt: "Serwery się nie wyrabiają" hehe
Stan napisał » 2018-03-11 18:39

A wracając do pytania czy można wrzucić na wykres dmuchawę i podajnik, bez problemu i nie jest to problem techniczny.
Problem tkwi w tym iż mając te dane na wykresie możemy bardzo dużo wywnioskować na temat algorytmów spalania.
Tak więc nie dziwcie się ES że niechętnie do tego tematu podchodzi i daje odpowiedzi albo wymijające albo wręcz odmowne. 
To byłoby dla konkurencji podanie na tacy wielu lat pracy.
Użytkownicy online: fredek87, iro1973, ssiiwwyyy1992