W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Aplikacje mobilne  Aplikacje mobilne dla sterowników w wersji 3.5 - Android Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona1 / 24Następna stronaOstatnia strona
2015-09-16 19:10
  ven Posty: 657 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM
Linki do aplikacji mobilnych:

eCoal 3.5

Bruli 3.5
Defro-Smart II 3.5

2015-10-04 11:37
  kaniowy Posty: 20 Ostrzeżenie: 0
Na jakim etapie jest ta aplikacja, bo mam ją zainstalowaną jakieś 2 tygodnie i jak dla mnie to narazie lipa. nie ma podglądu aktualnego stanu kotła (temperatur, w jakim trybie pracuje itp.), nie działają mi wykresy, za każdym razem jak ją uruchamiam to muszę się logować, powinna mnie zapamiętać, na pierwszym ekranie pojawiają mi się "pokoje" których akurat nie potrzebuje bo nie używam czujnika temp. wewnętrznej.
Czy wszyscy tak mają, czy ja mam coś nie tak. Mam nadzieję, że jak już aplikacja będzie dopracowana to będzie działać inaczej.
2015-10-04 12:31
  leszektg Posty: 39 Ostrzeżenie: 0
W pokojach będą chyba tylko bezprzewodowe czujniki oraz głowice widoczne. U mnie działają wykresy oraz ustawienia. Tak samo jak Tobie najbardziej mi brakuje aktualnego stanu kotła
2015-10-05 15:18
  KarolHonda Posty: 19 Ostrzeżenie: 0
Dlaczego nie działa apka esterownik mobile dla wersji 3.5   1.1.7.0???
Miało działać od października, a mamy już 5, więc???
2015-10-05 15:22
  leszektg Posty: 39 Ostrzeżenie: 0
Dla kotłów v 3.5 są aplikacje jak w pierwszym poscie.
2015-10-05 17:43
  KarolHonda Posty: 19 Ostrzeżenie: 0
leszektg napisał » 2015-10-05 15:22
Dla kotłów v 3.5 są aplikacje jak w pierwszym poscie.


W życiu, nie mam nic. Niby miałem za chwilę otrzymać jakąś aktualkę ale się nic nie dzieje
2015-10-05 17:58
  leszektg Posty: 39 Ostrzeżenie: 0
Zainstalowałeś aplikację eCoal mobile?
2015-10-07 09:28
  KarolHonda Posty: 19 Ostrzeżenie: 0
Tak, mam Eecoal mobile i esterownik mobile.
Fakt, że mogę przejśc do urządzenia jak na kompie, ale to wersja na komputer i schemat widzę tak samo.

dodane 2015-10-07 07:50Sorki, ale co to ma być ten eCoal mobile?
Widzę tylko ustawienia, a przecież pamiętam co ustawiałem, prawda?
Kurde, cały sprzęt kosztował niemałe pieniądze i jednakowoż chciałbym aby to działało. Oczywiście nie wspomnę, że jak instalowałem piec w sierpniu to nie działało w ogóle połączenie.
Panie i Panowie. Bierzemy się do roboty!

dodane 2015-10-07 09:28Czyli rozumiem, że aplikacja eSterownik Mobile jest przy tym oprogramowaniu zupełnie nieprzydatna, tak?
2015-10-12 10:51
  kaniowy Posty: 20 Ostrzeżenie: 0
Wiadomo już kiedy ta aplikacja będzie działać w pełni?
2015-10-16 07:33
  Marysia Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Rozumiem że o spec na iOS można zapomnieć 
2015-10-16 14:42
  robertpolrola Posty: 28 Ostrzeżenie: 0
Witam kiedy w pełni działająca apka
2015-10-16 20:27
  kajmi Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Witam,
ile czasu trzeba czekać na aktualizację do wersji testowej?

dodane 2015-10-16 20:27Witam ponownie,
aplikacja działa ale jako tester chciałbym wyrazić swoje zdanie na jej temat i proszę się nie obrażać gdyż mam wielki szacunek dla Waszej pracy. Moim zdaniem powinniście pozostawić "stary" wygląd, który jest naprawdę świetny. W tej wersji te pokoje to trochę przekombinowane. Oczywiście można je zostawić (gdyby ktoś chciał się bawić), ale moim zdaniem wszystko powinno być jasne i proste na głównym ekranie (jak w starej wersji).
Pozdrawiam
2015-10-16 20:29
  KarolHonda Posty: 19 Ostrzeżenie: 0
Kurde, trochę mi to przypomina wybory samorządowe w 2014. Niby zrobili system, wzięli kasę, ale że nie działa. A kogo to obchodzi.
Szczerze to wqrza mnie ciągłe odpalanie kompa czy laptopa żeby sprawdzić co się w piecu dzieje. Jednakowoż parę zł to kosztowało.

2015-10-16 21:50
  KarolHonda Posty: 19 Ostrzeżenie: 0
Mariuszu.
Miałem się do tego nie odnosić, ale albo ja żyję w latach 80-ych albo Ty.
Ok, stronę i apkę mam za darmola, ale jeśli wprowadzą opłaty abonamentowe to kto będzie to kupował?
Może jestem i roszczeniowy, ale płacąc 7500 peelenów coś tam bym wymagał a miało być sterowanie zdalne i przez phona. kupując auto z klimatronikiem oczekujesz że to działa i nie kręcisz gałką co chwilę lub nie otwierasz okien bo gorąco.
A co do ustawień pieca ręcznie to ciężko by było bo jestem 15 km od pieca a w domu mieszka starsza mama moja, która tego nie kuma. Dlatego głównie padł wybór na taki sterownik.
Ja nie wspominałem w połowie sierpnia, że jak podłączaliśmy piec to nie można było przez serwer bo nic nie działało. Nie wspominałem też, że z prawej zaślepki na piecu, którą założył producent napierdzielało dymem. Dym szedł nawet przy silniku podajnika a większość śrub można było ręką odkręcać bez kluczy. Oczywiście producent dołączył silikon, ale to trochę zalatuje Słodowym i "zrób to sam". Nie wyobrażam sobie, że kupuję w salonie motocykl czy auto muszę dokręcać śruby w kołach.
Świat zapierdziela do przodu, jedna konkurencja goni drugą i nie będę klaskał uszami za coś, co mam mieć w standardzie. Jak to Paździoch w Kiepskich mawiał: "ja płacę i wymagam"
Sorki, ale ja grzecznie o apkę pytałem 5-go października i 7-go października i nic, nul, zero wyjaśnienia i odpowiedzi.
Miłego weekendu.
2015-10-16 22:24
  bodziasty Posty: 1921 Ostrzeżenie: 0
Oj tak oj tam - poczekacie jeszcze chwilę - i będzie - ES pracuje nad nią.
Mariusz co się dziwisz - jak to nowa zabawka - chce się Karol pobawić, jeszcze mu się znudzi, nabierze wprawy i będzie tak jak my zaglądał do pieca raz na tydzień 
2015-10-20 12:50
  KarolHonda Posty: 19 Ostrzeżenie: 0
Działa "zabawka". tzn. odczyt jest.
Dzięki very
2015-10-21 17:13
  Umcyk Posty: 173 Ostrzeżenie: 0
witam
nie działają mi wykresy w aplikacji mobilnej... możecie coś z tym zrobić??

druga sprawa, to czy możliwe by było oby użytkownik miał wybór co ma być wyświetlane na ekranie?? osobiście wolałbym mieć widoczną temperaturę za zaworem 4D (T1) zamiast wykresu (nieczytelnego) temperatury spalin...
Pierwsza stronaPoprzednia strona1 / 24Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: bozena, DS11, Kiler5, skyfire