User profile

sebikos

DYCHÓW

 

Registration: 2016-10-04 20:14

Login: 2021-12-13 20:49

Devices: 0

Topics: 0

Posts: 2

user posts 
2021-12-10 08:51 Topic: Nowa usługa » Zgłoszenia dotyczące błędów - uwagi do WWW
  sebikos Posts: 2
PrzemekP napisał » 2021-12-10 07:22
Tomisss na prawdę nie wiem już teraz o czym mówisz. Jakiej funkcjonalności szukasz ? 
Jeżeli chcesz przypisać więcej niż jeden czujnik z pokoju do danego obiegu możesz to zrobić. W każdym pokoju (nawet jeżeli jest tylko głowica) możesz zaznaczyć którym obwodem CO ma sterować. Na moje pytania i tak nie uzyskałem odpowiedzi, ale chyba rozumiem Tomisss, który chce powiedzieć, że obecnie jeden czujnik = jeden obieg, czyli jedna pompka obiegowa na jeden czujnik. Tomisss ma więcej czujników niż obiegów. 
A mam odwrotnie - mam jeden czujnik, którym chcę sterować dwa  obiegi, a obecnie tek nie można.
Co gorsze, jeśli ktoś z tym sterownikiem i softem nie ma czujnika temp. wew. nie może użyć programatora. Musi włączać i wyłączać pompki ręcznie lub zaakceptować pracę ciągłą.
Zwracam się z prośbą o dodanie w Ustawienia ->  Obwody CO.. -> Typ obwodu opcji "Pompka CO+programator czasowy", tak aby można było sterować czasem działania obiegów nie zależnie od czujnika temp. wew.
  

2021-12-08 20:23 Topic: Nowa usługa » Zgłoszenia dotyczące błędów - uwagi do WWW
  sebikos Posts: 2
W starszej wersji dla jednego czujnika bezprzewodowego temp wew. można było sterować obiegiem CO1 oraz CO2 jednocześnie. 
Czy w nowej wersji na WWW w pokoje -> rozszerzenia można przypisać jeden czujnik tylko do jednego obiegu?
W takim przypadku mając jeden czujnik bezprz. temp. wew. nie mogę użyć programatora czasowego dla pompki CO2, bo wymagane jest przypisanie do tego obiegu czujnika temp.
Czy możliwe jest dodanie w Ustawienia ->  Obwody CO.. -> Typ obwodu opcji "Pompka CO+programator czasowy"?
Wówczas można ustawić działanie danej pompki nie zależnie od czujnika temperatury, tylko według wskazań zegara.   Czy muszę dokupić dodatkowy czujnik?