Wystąpił problem z dostępnością numeru Serwisu. Do czasu uruchomienia numeru głównego prosimy o kontakt pod numerem 605-780-882

User profile

chris

Kalisz

 

Registration: 2013-11-24 18:06

Login: 2026-06-09 22:04

Devices: 1

Topics: 0

Posts: 1

user posts 
2014-12-29 23:19 Topic: eCoal.pl » PORADNIK PALACZA - DYSKUSJA
  chris Posts: 1
Witam wszystkich, szukałem na forum piecy na ekogroszek ale nie doszukałem się problemu jaki mnie nurtuje.
Niech ktoś podpowie czy lepiej prowadzić piec na zasadzie eurostera który wł i wył np pompę wg temperatury pomieszczenia , czyli  piec działa skokowa raz mocno grzeje a raz kilka godzin "zipie" czy raczej niech cały czas pracuje na stałej mniejszej temperaturze tak aby w domu była stała temperatura cały dzień i noc.
Co lepsze , co bardziej ekonomiczne ?