Rozgrzewamy jesienne temperatury i z tej okazji przygotwaliśmy dla Państwa OBNIŻKI CENOWE wybranych produktów w naszym sklepie eSterownik.pl!
W zakładce "PROMOCJA" znajdziecie wszystkie produkty objęte rabatem

User profile

szczypik

 

 

Registration: 2020-09-22 16:03

Login: 2024-02-20 10:19

Devices: 1

Topics: 0

Posts: 3

user posts 
2021-11-21 22:52 Topic: eSterownik.pl » Problemy z aktualnymi statystykami oraz wykresami
  szczypik Posts: 3
No i faktycznie, nie miałem wybranego aktualnego węgla. Wystarczyło w statystykach/zdarzeniach wyedytować zasyp, zaznaczyć odpowiedni węgiel i działa. Dzięki za pomoc. Statystyki działają ok, wszystko wróciło do normy.
2021-11-21 16:32 Topic: eSterownik.pl » Problemy z aktualnymi statystykami oraz wykresami
  szczypik Posts: 3
Witam ponownie, pisałem wcześniej o moich problemach ze statystyką. Wspomnę tylko, że przeniosłem sterownik na nową usługę i jak wcześniej nie widziałem statystyk od 17 listopada, tak nowe oprogramowanie nie rozwiązało tego problemu. Aż tu nagle dzisiaj kiedy o 13.47 dosypałem węgla nagle pojawiła się statystyka za dzień dzisiejszy, co ciekawe od godziny 11.00. Coś chyba jednak nie tak z tymi danymi, poprzednie statystyki, tych których wcześniej nie widziałem, wchodząc na poszczególne dni, dalej są niedostępne, ale jak już wcześniej wspomniałem, sumaryczne statystyki za okres powiedzmy tygodnia uwzględniają te, których nie widać. Dobrze, że ruszyło, przynajmniej tyle... Pozdrawiam.
2021-11-20 10:00 Topic: eSterownik.pl » Problemy z aktualnymi statystykami oraz wykresami
  szczypik Posts: 3
Witam wszystkich. Już ktoś tutaj pisał o problemie ze statystyką, u mnie jest podobnie. Ostatnie statystyki jakie mogę podejrzeć są z 16 listopada. Było napisane na tym forum, że nowa aplikacja może rozwiązać problem. Zainstalowałem wczoraj, sterownik się zresetował i pobrał nowe oprogramowanie. No i dalej tak jak poprzednio nie widzę statystyk za 17 listopada 21 i nowszych. Co ciekawe, jeśli zrobić podgląd za powiedzmy ostatni tydzień na wykresie statystyki, najnowsze dane pojawiają się z dniem obecnym włącznie, ale kiedy wejdę na konkretną datę np. dzień dzisiejszy, to brak jakichkolwiek zapisów. Być może jeszcze "wskoczą", może trzeba poczekać. Na razie czekam...