Od dnia 16.10.2024 zostały wyłączone stacjonarne numery telefonów. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 574 443 555.
Forum  Pello v3.5  regulator pokojowy st 292 v.2 Subskrybuj
2024-08-24 11:49
  dlugi667 Posty: 0 Ostrzeżenie: 0
witam, mam podłączony kocioł ze sterownikiem apck slim i chcę podłączyć do niego regulator pokojowy st 292 i teraz pytanie jak? w sterowniku odnalazłem odpowiednie gniazdo na kabel dwużyłowy lecz nie wiem gdzie powinien być przewód COM a gdzie NO. nigdzie w instrukcji nie jest to opisane. teoretycznie sterownik informuje mnie że pomieszczenie jest dogrzane ale na wyświetlaczu pokazuje się ikonka czerwonego domku i nie wiem czy też taka powinna być, poza tym diody na wyświetlaczu nie migają pod wpływem zmian w otoczeniu , świeci się tylko dioda zasilania. proszę o pomoc i przepraszam za błędy interpunkcyjne piszę pod wpływem bezsilności.

dodane 2024-08-24 11:49
problem rozwiązany, kable od sterownika komunikacji trzeba było odwrócić w podłączeniu do sterownika i zmienić histerezę na mniejszą
2024-09-29 08:47
  RutRut Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Witam.
Potrzebuje pomocy żeby mi wszystko gadało jak trzeba.
A wiec zakupiłem sterownik wewnetrzny firmy TEch S-292-v3 i chciał bym to zesprzęglic z moim piecem Defro evopel 12 kw, sterownik już podpiałem com-no do pieca na sterownik T.wewnetrzna, teraz jezeli chciałbym piec miec ustawiony na Auto-lato to jak ustawic programator?
czujnik zewnetrzny terz podłączony, na TECH ustawione 2 zakresy dzień-noc temp dzień 22* a noc 19*,i po przekroczeniu tem.22 piec nadal pracuje Tak to ma być?
2024-10-16 08:55
  hektor Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Według mnie sterownik powinien być podłączony na com-nc, gdyż po osiągnięciu zadanej temperatury styk powinien się rozewrzeć i wyłączyć kocioł 
2024-10-16 10:45
  Michal86 Posty: 257 Ostrzeżenie: 0
Nie mam pojęcia po jakiego grzyba kupujecie zewnętrzne sterowniki pokojowe. Żeby pochwalić się sąsiadowi kolorowym wyświetlaczem na ścianie?
Przecież są dedykowane do pello na stronie które oferują pełnię możliwości sterownika. A jeżeli chcesz się pochwalić sąsiadowi to załóż niepotrzebny tablet na ścianie i włącz apke od kotła 😋
dodane 2024-10-16 10:45Chodzi oczywiście o czujniki temperatury. Sam sterownik posiada funkcję regulatora pokojowego. I ma wiele możliwości i konfiguracji. Z zewnętrznym regulatorem masz możliwość tylko grzanie i "nie" grzanie.
Użytkownicy online: arek, drugsiu1, FranzM, gnasiu, Jacklew1967, Koralik, Kris30, rsw255