Od dnia 16.10.2024 zostały wyłączone stacjonarne numery telefonów. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 574 443 555.
Forum  eSterownik.pl  Nowa wersja strony ES (esterownik.pl) panelu do zdalnego zarządzania sterownikiem. Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona4 / 5Następna stronaOstatnia strona
2024-09-19 20:44
  pawlop Posty: 18 Ostrzeżenie: 0
Gdzie w aplikacji na IOS znajdę schemat?
2024-09-21 10:49
  ankli Posty: 5 Ostrzeżenie: 0
Witam wszystkich.
Zdecydowanie domagam się schematu w wersji na iOS.
Jeszcze nie zaczął się sezon grzewczy a już jest wielu niezadowolonych użytkowników z wprowadzonych zmian.
Poczekajmy na rozpoczęcie sezonu grzewczego jak uruchomią piece ci co mieli wyłączone w lecie.
Na razie grzecznie proszę twórców aby nie psuli tego co było dobre i przejrzyste w obsłudze pieca.
2024-09-24 13:13
  faust66 Posty: 3 Ostrzeżenie: 0

Witam,
też stwierdzam ze nowy panel na stronie www jest mało czytelny. Jeżeli można o coś poprosić to o powrót starego planu i danie użytkownikom wybór między starym a nowym.
2024-09-27 14:32
  Stif70 Posty: 4 Ostrzeżenie: 0
Witam
Czy programiści ES mają w ogóle zamiar dodać do aplikacji na iOS zakładkę schemat/plan ?
Czy ktoś się do tego odniesie ?
2024-09-28 06:59
  majkz28 Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
Teraz dopiero sie wam za te zmiany dostanie po dupach , kiedy większość ludzi zaczyna sezon grzewczy. Nie widzicie, że użytkownicy nie chcą tego nowego interfejsu? Pisze sie wam o schematach - cisza, o opcji wyboru stary - nowy interfejs - cisza... Tak źle wydane przez was pieniądze to jest mistrzostwo świata. Wybrałem piec ogniwo i estetownik bo to byla wasza przewaga nad innymi, i to działało. Jak tak można ludzi w ciula załadować?!?! ... zresztą...nie będę po was płakać przynajmniej
2024-09-29 20:57
  pawlop Posty: 18 Ostrzeżenie: 0

Mam pytanie, gdzie na stronie w czasie rzeczywistym mogę otwierać i zamykać zawór 4d bo po zlikwidowaniu schematu nie wiem gdzie mogę to zrobić. Niestety czasami muszę uspokoić instalację bo po przegrzaniu kotła zalewa go zimną wodą a potem ponownie grzeje i tak w kółko. Gdy był schemat to działało praktycznie od razu i dane na schemacie były widoczne niezwłocznie.

Druga sprawa, to na stronie na kafelku gdzie podawany jest stan paliwa w zasobniku nie zmienia się czas do kolejnego zasypu ale zmienia się ilość paliwa i czas pracy podajnika.
Niestety wygląda na to, że firma po wprowadzeniu zmian nie potrafi się przyznać do tego że zmiany nie wyszły na lepsze i należałoby się cofnąć do tyłu.
2024-09-30 20:39
  rj1972 Posty: 1035 Ostrzeżenie: 0

@pawlop aby zmienić manualnie pozycję zaworu 4D bo chcesz go zamknąć lub otworzyć na własne życzenie to podstawą jest zmienić tryb pracy z automatycznego na ręczny. Bez tego nic nie zrobisz. W aplikacji musisz sobie wyciągnąć dodatkowy kafelek "TRYB PRACY". Po wyb orze trybu ręcznego wszystkie urządzenia na stałych kafelkach (brązowych) stają się dostępne i możesz ręcznie otwierać i zamykać np. zawór 4D. Dokładnie jak na kotle. Nie można sterować i nigdy nie można było za pośrednictwem kafelka który pokazuje poziom otwarcia zaworu czyli"POZYCJA ZAWORU 4D w CO1". Również z poziomu schematu nie można było tym sterować tylko obserwować. Na marginesie jeśli tak mocno przeciąga Tobie temp że musisz ingerować ręcznie to masz zawór i siłownik na bank źle skonfigurowany.

Jeśli chodzi o czas odświeżania to może być problem odświeżania urządzenia z którego korzystasz. Mogę się mylić ale u mnie to śmiga aż do wyłączenia ekranu.

Druga sprawa o której piszesz to jeśli nie pokazuje Tobie czasu do końca zasobnika po dokonanym zasypie to możliwe, że wprowadziłeś zasyp ale nie wprowadziłeś tego czasu do sterownika. A czas pracy podajnika jest z tym powiązany jednak jest zobrazowany na odrębnym kafelku. 


Jeśli chodzi o www. to niby wszystko jest dostępne z poziomu STATUS ale nie wszystko działa i zostaje albo apka albo sterownik bezpośrednio.

No ale schematu brakuje. To był delikatnie mówiąc duży atut dla użytkowników w poznawaniu tego co się dzieje w ich instalacji.


2024-10-01 20:22
  pawlop Posty: 18 Ostrzeżenie: 0

Przepraszam że nie dałem znać ale sterowanie ogarnąłem, odświeżanie na tym samym sprzęcie moim zdaniem chodzi trochę wolniej a przez brak schematu niestety trudno to jednocześnie ogarnąć zwłaszcza, że dużymi cyframi podawane są parametry zdane a nie rzeczywiste. W sprawie schematu może trzebaby założyć temat z jakąś sondą żeby było wiadomi ilu osobom brakuje schematu.

Mam jeszcze jeden problem bo mimo niedogrzania pomieszczeń pokazuje mi że zawór jest otwarty zdecydowanie zbyt mało i nie wiem dlaczego.
2024-10-01 20:39
  rj1972 Posty: 1035 Ostrzeżenie: 0
@pawlop masz ustawioną ochronę powrotu przez zawor 4Ð. Ta funkcja to priorytet dla temperatury powrotu kosztem temperatury na CO. Dlatego Twój siłownik się nie otwiera. Musiałbyś wybrać inną opcje ochrony powrotu albo czujnik temp powrotu umieścić pod samym zaworem mieszajacym a nie przy kotle. Jednak to nie najlepszy sposób. Ale najpierw musiałbyś pokazać foto swojej instalacji żeby można ocenić co tam masz.
2024-10-01 20:47
  pawlop Posty: 18 Ostrzeżenie: 0
No tak ja gapcio
2024-10-02 11:20
  DarekRudniki Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Nowa wersja to porażka jak wrócić do starej wersji czy można?
2024-10-03 18:05
  sebico Posty: 181 Ostrzeżenie: 0
U mnie nie wyświetlają się temperatury w obwodzie CO2 (podłogówka)
2024-10-03 19:11
  PrzemekP Posty: 1554 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
sebico napisał » 2024-10-03 18:05
U mnie nie wyświetlają się temperatury w obwodzie CO2 (podłogówka)

Już powinno być OK
2024-10-04 08:35
  sebico Posty: 181 Ostrzeżenie: 0
Jest OK. Dzięki!
2024-10-07 07:09
  PrzemekP Posty: 1554 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Tomisss napisał » 2024-10-05 05:47
Aplikacja dla iOS 18. Brak możliwości ustawienia czasu reakcji zaworu 4d na co1. 

Tomiss aplikacja iOS ma swój wątek https://esterownik.pl/forum/posty,3536/ - proszę pisz tam, żeby nie było bałaganu.
2024-10-07 16:15
  ankli Posty: 5 Ostrzeżenie: 0
Witam,
nie działa zakres dat w statystykach!
2024-10-07 17:57
  PrzemekP Posty: 1554 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
ankli napisał » 2024-10-07 16:15
Witam,
nie działa zakres dat w statystykach!

Wydaje mi się, że jednak działa poprawnie.
2024-10-07 18:12
  ankli Posty: 5 Ostrzeżenie: 0
Jest OK. Dziękuję.
2024-10-12 11:30
  FranzM Posty: 12 Ostrzeżenie: 0
co trzeba zrobić aby naprawić wygląd strony i mieć stary widok, ze schematem itp?
2024-10-12 15:03
  rj1972 Posty: 1035 Ostrzeżenie: 0
Nowa strona którą widzisz zamiast schematu lepiej na jednym ekranie obrazuje wszystkie możliwe parametry. W dodatku od razu ze strony głównej wchodzisz do ustawień. 
Pierwsza stronaPoprzednia strona4 / 5Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: Cesar, Czapli12, ryboza, Zicher