W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Piec Ogniwo Eko Plus 16 KW. Palenie Kukurydzą potrzebuje pomocy w ustawniu pieca. Subskrybuj
2024-02-29 02:40
  patryk2511 Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Witam potrzebuję pomocy w ustawniu pieca przy paleniu Kukurydzą. Palę kukurydzą 2 dzień i mam taki problem żę piec po upływie pracy 8 godzin wygasza się.   
2024-02-29 22:03
  gwarek Posty: 582 Ostrzeżenie: 0

Szkoda że masz udostępnionego kotła.
Takie porady to wróżenie z fusów.
Opisz co to znaczy wygasza się ????
Trzeba określić czy problem dotyczy pracy czy podtrzymania ???
Masz górkę na palenisku i gaśnie czy zapadnięty kopczyk i wtedy gaśnie ????
Opisz całą historię co i jak bez tego to tak jak napisałem o fusach.

2024-03-01 02:15
  patryk2511 Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Już sobie poradzielem trochę czasu spędziełem przy piecu żeby ustawiać kocioł. Ciężko mi powiedzieć jaki był powód wygaszenie pieca bo akurat miałem nocki a działo to się w nocy. Ale z tego co zauważyłem źe jak z CWU był spadek z 50 stopni na 20 to dmuchawa skoczyła na 55%. I przez chwilę temperatura poszła do góry i później już był tylko spadek w dół. Podejrzewam że za mocno dmuchało i wydmuchało. Piec pracuje w Retorowy Ecoal 
dodane 2024-03-01 02:15W chwili obecnej mam ustawnie
Podajnik / 8 sekund 
Dmuchawa / -6%
Nie mam górki na palnisku jest troszkę zapadnięty ale na chwilę obecną dobiją temperaturę i pracuje. 
Zobaczę co będzie się dziać pewnie jutro pójdę jeszcze coś podziała żeby ten kopczyk delikatnie zlikwidować bo już miałem dość na dzisiaj He.
Użytkownicy online: