W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Problem ze sterownikiem/wyświetlaczem Subskrybuj
2024-01-30 17:59
  Vinylosaurus Posty: 0 Ostrzeżenie: 0


Mam piec Ogniwo Ekoplus M20 KW z Ecoal 3.5, piec mam w spadku po poprzednich właścicielach domu (ma niecałe 3 lata). Wszystko było świetnie, aż 3 dni temu ekran przestał reagować na dotyk, i wyświetlał się tylko wygaszacz czyli fruwająca godzina/data. Po wyłączeniu/włączeniu ponownym, piec mielił loading na etapie external memory, wywalał błąd i znów wchodził w tryb wygaszacza ekranu. Wgrałem aktualny firmware na nową (128 gb) kartę micoSD i pojechałem ją podmienić, po odłączeniu zasilania i wymianie karty SD ekran jest zielony, i pokazuje to co widać na zdjęciu;


po czym się resetuje i tak w kółko (zrobił to z 10 razy zanim pojechałem). Dokładnie tak samo reaguje zresztą na na brak karty SD. Dodam, że piec pracuje normalnie w trybie automatycznym, dmuchawa i podajnik działają jak dotychczas, instalacja grzeje. Niestety nie mam jak podłączyć internetu do pieca, bo dom jest obecnie nie zamieszkały i jest w remoncie (zmierza ku końcowi).

Po zgraniu plików ze starej karty, sformatowaniu jej, przywróceniu plików i wrzuceniu do pieca mamy znowu takie coś:


Co mogę jeszcze zrobić?

2024-01-31 22:16
  gwarek Posty: 582 Ostrzeżenie: 0

Dzwoń do Serwisu ES: 605 780 882
Użytkownicy online: bouD3, mazi