W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl  Czy warto przejesc na nowy system z 0.3.1.6 :) Subskrybuj
2023-11-23 17:14
  Regenerator Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
Witam po latach przerwy - w miedzyczasie jakies zmiany byly, awarie i gdzies zgubilem ta strone

Tak wiec moje pytanie brzmi jak w tytule czy warto cos teraz zmieniac po blisko 9 latach pracy na starym sterowniku i starych ustawieniach grupowych... choc przyznam, ze zawsze palilem jedynie prawilnym weglem czyli "skarbek" ale w dobie wariacji i tzw. "kryzyskow" musialem brac to co bylo i obecnie pale weglem z taurona. I tutaj wszystko sie zmienilo, mam w piecu straszne spieki tak jakby za duzo powietrza (kruche, bialawe), ale po zmiejszeniu go o 1 oczko juz jest czarno w piecu... wariactwo jakies, nie wspominajac o duzym "odrzucie"... gdzie w skarbku nie bylo tego problemu nigdy Pozdrawiam i sorki jesli jakis offtopik Pozdrawiam
2023-11-25 18:02
  janklos12 Posty: 512 Ostrzeżenie: 0
Możesz zmienić na 3.1.8 będziesz mógł ustawić ilość podań w grupie. Jak się długo pali dobrym opałem to i do niego się porównuje kolejne  węgle  a takiej jakości węgla może już nie dostaniesz prędko. Tak więc czas na kompromisy można dodawać peletu do węgla, można wapna albo uznać że popiół nie idzie na wystawę byle był przepalony.
Użytkownicy online: