W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Uszkodzenie czujnika spalin/płyty głównej, serwis na śląsku Subskrybuj
2022-11-16 17:53
  Pablo_sc Posty: 3 Ostrzeżenie: 0

Witam wszystkich czytających.

W tym roku po odpaleniu pieca (OEPM, eCoal3.5) okazało się, że czujnik spalin pokazuje 0.

Został zakupiony nowy ale nic to nie zmieniło.

Dzwoniłem do kilku firm, w tym jednej poleconej przez esterownik ale odbiłem się od wszystkich (nie naprawiają już albo za daleko albo inne rzeczy)
Ma ktoś namiary na kogoś kto by mi to sprawdził i ewentualnie naprawił? (rejon Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza)

Druga sprawa, czy czujnik spalin ma wpływ na ilość podań w grupowym? Mam wrażenie, że zaczął się robić większy kopiec i nie dopala węgla/mocniej kopci (paliwo to samo co w zeszłym sezonie).
2022-11-16 18:26
  karoka65 Posty: 3424 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
Jak pokazuje Ci 0 to prawdopodobnie uszkodzona jest płyta.
Na śląsku masz Minertu, ja jestem z opolskiego
2022-11-16 19:39
  Pablo_sc Posty: 3 Ostrzeżenie: 0

Dzięki, dzwoniłem tam już, 240 zł dojazd do mnie, 150 pierwsza roboczogodzina, 500zł płyta, więc się wstrzymałem póki co.

Jeśli ma to wpływ na spalanie to będę musiał jednak wydać kasę, a jak nie to chwilowo będę działał bez.
Użytkownicy online: bozena, Crash, czerskiandrzej, Edo150, gtc1982, jnevrela, kukulm, Tomek0816, wojtekr1960