W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Sterownik - problem z włączeniem. Subskrybuj
2022-10-22 12:31
  Cris1989 Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Witam wszystkich serdecznie.
Przedwczoraj przy próbie włączenia kotła napotkałem na taki problem, że sterownik nie potrafi się załadować. Wszystko widać na filmie który załączam poniżej. Piec pochodzi z 2018 roku, więc jest już po gwarancji. Próbowałem już formatować kartę czy też wkładać inne karty. Nic to nie pomagało. Ładowanie dochodzi do momentu "checking external memory" gdzie wyskakuje error i wtedy ładuje się znowu na nowo. Czy ktoś spotkał się z podobnym problem ewentualnie czy ktoś ma jakiś pomysł co jest przyczyną i jak to naprawić, zanim zamówię nową płytę główną ?
Pozdrawiam serdecznie i liczę na szybką odpowiedź. 



2022-10-22 12:52
  chrisp Posty: 109 Ostrzeżenie: 0

A spróbuj uruchomić piec bez karty i zobacz jaki będzie efekt

2022-10-22 13:20
  Cris1989 Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Też już próbowalem i efekt był taki, że to ładowanie dochodziło do linijki: DEVICE: CD1 V1.2 i w kółko restart.

https://youtu.be/RgHdcmGUeug
2022-10-31 18:42
  gwarek Posty: 582 Ostrzeżenie: 0
Cris1989 napisał » 2022-10-22 12:31
Witam wszystkich serdecznie.
Przedwczoraj przy próbie włączenia kotła napotkałem na taki problem, że sterownik nie potrafi się załadować. Wszystko widać na filmie który załączam poniżej. Piec pochodzi z 2018 roku, więc jest już po gwarancji. Próbowałem już formatować kartę czy też wkładać inne karty. Nic to nie pomagało. Ładowanie dochodzi do momentu "checking external memory" gdzie wyskakuje error i wtedy ładuje się znowu na nowo. Czy ktoś spotkał się z podobnym problem ewentualnie czy ktoś ma jakiś pomysł co jest przyczyną i jak to naprawić, zanim zamówię nową płytę główną ?
Pozdrawiam serdecznie i liczę na szybką odpowiedź. 







Pisz do mnicha ....
2023-10-16 18:24
  Rotaz Posty: 68 Ostrzeżenie: 0
Mam to samo. Może mi ktoś pomóc, doradzić? Z góry dziękuję. 
Użytkownicy online: