W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  Oprogramowanie 1.1.35.31 - pytania Subskrybuj
2022-09-27 18:22
  carnivean Posty: 40 Ostrzeżenie: 0
Cześć,
Zaktualizował mi się sterownik do wersji  1.1.35.31. Jako, że na stronie ogniwa nie ma aktualnego opisu, mam pytania odnośnie:

1. W zaawansowanych pojawiła się opcja: Tryb aktywacji ochrony powrotu z wyborem Pompy CO i Palnik, Tylko palnik, Tylko pompy CO.
Co robi ta opcja?
2. W instrukcji na stronie jest niby możliwość wyboru trybu czyszczenia palnika, w opcjach mojego pieca nie ma tego, piec - EKO PELLET 25
3. Co oprócz płomienia bierze pod uwagę sterownik, żeby wejść w tryb grzania?

Dziękuję za odpowiedź
2022-09-29 09:40
  Michal86 Posty: 237 Ostrzeżenie: 0
1. Ochrona aktywna gdy pracują... Wybierz Pompy i Palnik
2. W starszych softach były do wyboru combo lub czyszczenie tylko po wygaszeniu. Domyślnie dla palników VIP interwał 10min i ruch rusztu 50s.
3. Zapalarka rozpala pellet do momentu, aż płomień osiągnie wartość ustawioną w sterowniku, domyślnie jest to 20%.
Następnie jest tryb stabilizacji którego długość także ustawiasz w sterowniku. Dla Twojego palnika domyślnie jest to 120s potem przechodzi w tryb grzanie. Chyba, że wartość płomienia spada wtedy przechodzi w tryb grzania. Może być to np po 30s. Wartość 120s jest maksymalną.
2022-12-17 15:16
  JanekM Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
W tej najnowsze wersje softu nieco inaczej wygląda też główny ekran obwodu CO1.
Po naciśnięciu kółka z temperaturą zadaną w pomieszczeniu pojawia się ekran jak na załączonej fotce.
Mam pytanie, co oznaczają te symbole "łapek"?
Można je zaznaczyć, tylko nie wiem,  co się po tym zmienia.
Będę wdzięczny za odpowiedź. 

2022-12-17 15:41
  Jan727usz Posty: 120 Ostrzeżenie: 0
Jeżeli masz ustawioną temperaturę 20st w tym zielonym kółku a chcesz np zmienić na chwilę na wyższą to klikasz na 20,5 lub 21 i łapkę , na dwie godziny lub jedną lub na znak nieskończoności czyli do ręcznego odwołania. Podniesienie na 1godz, 2 godziny , temperatura wraca do ustalonej po upływie tego czasu.
Użytkownicy online: BYSTRASIDZINA158, DarekCiesla, pablo