Forum  eCoal.pl v3.5  Pomoc z ustawieniem i Subskrybuj
2022-06-14 00:08
  ZububrT Posts: 1 Ostrzeżenie: 0
Witam
Posiadam pięć ogniowo eko plus m 26kw.
Piec ogrzewa nie cale 300 metrów domu (bliźniak)
Zimę przemeczyłem walcząc ze spiekami i raz działającym raz nie ogrzewaniem na grzejniki i ogrzewaniem podłogowym, ponieważ pompka od podłogówki nie zawsze się załączała.
Nie chcę nikogo obwiniać ale po zamontowaniu pieca hydraulik obiecał mi że przyjedzie serwisant z ogniwa i wszystko wytłumaczy i ustawi jak należy, po wielu telefonach, podobno Pan od ogniwa ma wiele pracy i nie dotarł do dnia dzisiejszego.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc jak sobie ustawić wszystko?
Pozdrawiam
2022-06-14 07:04
  leON22 Posts: 5661 Ostrzeżenie: 3
Nie za bardzo rozumiem, co chcesz teraz ustawiać ? Sezon grzewczy się już skończył , dodatkowo sterownik jest niewidoczny w sieci i nie wiadomo co tam masz namieszane? Wróżek niestety na tym Forum już nie ma, chyba  Opisz dokładnie swoją instalację, czym palisz itd. wtedy może ktoś Ci pomoże  
2022-06-14 20:24
  ZububrT Posts: 1 Ostrzeżenie: 0

W piecu spalam ekogroszek.I chciałbym zgrać pompki ze sterownikiem, ponieważ z moich obserwacji wychodzi że moja podłogowa jest ustawiona pod ustawienia jako pompa mieszająca dlatego raz działa raz nie. Wiadomo również że chciałbym piec ustawić by był ekonomiczny. A mojego sterownika nie widać w internecie ponieważ nie ma podłączenia do internetu to raczej. 
Users on-line: Kiler5, marcinbb, piotrek57