W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Brak wskaźnika temp. na schemacie. Subskrybuj
2022-05-11 23:19
  GREG1983 Posty: 40 Ostrzeżenie: 0
Cześć, 
wymieniłem baterie po 3 latach w obu czujnikach (pogodowy / pokój) 
Sparowałem na nowo czujniki ze sterownikiem i oto pytanie...
W apce na "pokojach" widzi aktualną temp. na dworze i w domu 
natomiast na schemacie w dalszym ciągu nie wskazuje, co robię źle?
2022-05-12 10:45
  leON22 Posty: 6493 Ostrzeżenie: 3
Urządzenie nie podłączone 
2022-05-13 10:55
  pawel3 Posty: 496 Ostrzeżenie: 0
Cześć GREG 
Nie wyświetla Ci temp ponieważ dodajesz czujnik przez zakładkę pokoje. 
Musisz najpierw usunąć czujniki z pokoju> usunąć pokoje 
Następnie możesz dodać czujniki dwiema metodami:
1) Z poziomu panela na kotle jeżeli masz panel CD1, CD2
    Wchodzisz w menu >zakładka czujniki. Klikasz w czujnik zewnętrzny i go parujesz. Klikasz w Strefa grzewcza 1     (czujnik wewnętrzny dla Obwodu CO1) i parujesz czujnik wewnętrzny
2) Z Poziomu strony esterownik (musisz być zalogowany i na swoim urządzeniu) 
    Klikasz na "pokoje" pod spodem ukarze Ci się zakładka rozszerzenia, wchodzisz w nią i dodajesz czujnik     zewnętrzny ora Czujnik temperatury obiegu CO1
Po aktualizacji sterownika zmieniła się koncepcja dodawania czujników. Jest łatwiejsza bo można dodać z pozycji panela 
Zakładka pokoje służy do sterowania strefami grzewczymi z wykorzystaniem głowi grzejnikowych i siłowników rozdzielacza podłogowego 
Pozdrawiam

2022-06-16 18:11
  piec68 Posty: 7 Ostrzeżenie: 0
witam.mam problem. wymieniłem płytę główną sterownika i po załączeniu na panelu mam inf. alarmowa że panel oled nie jest kompatybilny ze sterownikiem.po zalogowaniu na moje konto mam informacje że urządzenie nie jest podłączone nie mam schematu itd.proszę o pomoc
2022-06-16 20:06
  leON22 Posty: 6493 Ostrzeżenie: 3
Jaki sterownik i jaka wersja oprogramowania? Prawdopodobnie musisz zaktualizować wyświetlacz albo jedno i drugie. Możesz to zrobić lokalnie logując się do sterownika po jego adresie IP login/hasło : root/root. 
2022-06-20 08:03
  Strzelec Posty: 13 Ostrzeżenie: 0
Proszę skontaktować się z serwisem ES
Użytkownicy online: brunon, dymyprzegini