W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Proszę pomóż Subskrybuj
2021-12-14 17:11
  idemnato Posty: 7 Ostrzeżenie: 0
Witam, jestem z Czech i dlatego korzystam z tłumacza tutaj. Posiadam kocioł Ogniwo Eko plus 25kw. Około 5. se
Pokryłem strefy całkiem dobrze, ciągle coś ulepszając, aby mieć jak najmniejsze zużycie. Ale po dwóch ostatnich aktualizacjach nie mam pojęcia. Kocioł nie reaguje na mój czujnik pokojowy i grzeje jak gdyby nie. Zużycie węgla wzrosło o około połowę, mój dom się przegrzał. Musiałem trochę ręcznie otworzyć zawór 4d, żeby woda nie spływała do moich grzejników niepotrzebnie gorąca. Kocioł nie jest już automatyczny, ale półautomatyczny. oczywiście śledzę lokalne forum, na którym jest pisany ten problem. Tak, oczywiście po aktualizacji do wersji 1.1.35.1 zrestartowałem, usunąłem czujniki z pokoi i odtworzyłem nowe pokoje. Ale po dodaniu nowego pokoju nie widzę rozszerzonej siatki menu w oknie konfiguracyjnym, aby móc przypisać czujnik do CO 1. Próbuję go kilka razy dziennie od około miesiąca i mam niczego nie wymyślę. Co ja robię źle? Jaki jest więc jedyny problem ze mną?

Ikona Ověřeno komunitou
2021-12-14 17:47
  gwarek Posty: 582 Ostrzeżenie: 0

Witam.
Poczytaj ...
https://esterownik.pl/forum/posty,5653/czujnik-bt2-po-aktualizacji-nie-dziala-prawidlowo-

Pewnie ci pomoże.
2021-12-14 22:39
  idemnato Posty: 7 Ostrzeżenie: 0
Dzięki, ale czytałem to forum może sto razy. Nadal nie widzę karty rozszerzeń. Dlatego napisałem nowy wątek.  Usunąłem wszystkie czujniki zewnętrzne i wewnętrzne, a następnie utworzyłem nowe pomieszczenia, dodałem ponownie, ale nie chcę widzieć zakładki rozszerzenia, abym mógł dodać czujnik do CO1. To jest mój główny problem, którego nie mogę rozgryźć. Robię wszystko z przeglądarki internetowej, nie mam panelu LCD, mam taki zielony. Teraz żałuję aktualizacji esterownika, ale kto mógł wiedzieć.
2021-12-14 23:44
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Usuń czujnik z Pokoi, dodaj go z zakładki Rozszerzenia.

2021-12-18 11:10
  gwarek Posty: 582 Ostrzeżenie: 0
Witam.
Wiedziałem że tak będzie.
My tu się produkujemy a LeON22 jeden wpis zrobił i jest dobrze.
Znowu to piszę SZACUN
Pozdrawiam.
Użytkownicy online: achim, elew77, Konvicka, marekanto, Robakowo