W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  problrm ze sterownikiem. Subskrybuj
2021-12-07 19:34
  Tomabelski Posty: 7 Ostrzeżenie: 0
Użytkuje kociołek już 2 rok, i zaczął świrować. Zadana temperatura powrotu na dole to 32 stopnie, jest 25 a on zamknął siłownik całkowicie. Dokupiłem osobny moduł żeby sterował drugim siłownikiem - góra, a on zadana temperatura powrotu 25 stopni, jest obecnie 28 a on otworzył siłownik na max. Nie wiem co się dzieje. Jak wyłączę i włączę go to jest dobrze 2 lub 3 godziny a potem znowu tak robi. Jest jakaś możliwość zresetowania sterownika, tzn przywrócenie ustawień fabrycznych?? Drugie pytanie do mam już możliwość podłączenia internetu do pieca, jak to zrobić ??
2021-12-07 19:57
  radek-ka Posty: 171 Ostrzeżenie: 0
Odnośnie internetu jeżeli w domu masz wifi, to wystarczy dokupić takie coś https://www.asus.com/pl/Networking-IoT-Servers/Range-Extenders-/All-series/RPN12/
2021-12-07 20:23
  Tomabelski Posty: 7 Ostrzeżenie: 0
z internetem już sobie poradziłem, hula. a problem który opisałem najpierw ?? spalanie pelletu mam troszkę za duże. jest niby -4 na zewnątrz, ale jakoś szybko kociołek się wychładza. po 30 nawet 40 minutach. 180 m2 dom wszędzie podłogówka, zero grzejników. Instalacja to sprzęgło hydrauliczne, za nim dwa siłowniki i dwie pompy. Jedno dół na dwa rozdzielacze, drugie góra na dwa rozdzielacze. Czujnik temperatury powrotu przewodowy.
Użytkownicy online: AndrzejH, brzakdolce, pilot73, piniool, wajnercz