W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Wykresy po aktualizacji Subskrybuj
2021-11-28 20:19
  s_baro Posty: 53 Ostrzeżenie: 0
Witam. 
Przed aktualizacja była możliwość edycji wykresów i skonfigurowanie poszczególnych parametrów tak, jak się komu podobało i dostosowanie ich pod siebie. Można było też dodawać nowe wykresy i dowolnie je konfigurować. Po ostatnich aktualizacjach są tylko wykresy domyślne: CO1 - CO2, C03,CO4 itd. Nie można ich edytować, ani nie można dodać nowego. Szczerze mówiąc trochę mi tego brakuje bo nie można nic zmienić, a jak mam wszystko zobrazowane w jednym miejscu i na jednej skali (to co potrzebne i to co nie potrzebne) to wszystko się wypłaszcza i nie widać szczegółów. (np. temp zewnętrzna - dla mnie jest to jedna prawie prosta linia). Wcześniej mogłem sobie zrobić drugą skale po prawej stronie i podpiąć sobie pod nią np. temperaturę zewnętrzna i pięknie było widać zmiany na wykresie.
Jeśli można tą funkcje przywrócić do stanu poprzedniego to mam taką gorącą prośbę do Panów z e-sterownik
2021-11-28 20:52
  PrzemekP Posty: 1516 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Pisaliśmy wiele razy, że funkcjonalność zostanie dodana. 
Użytkownicy online: adam7625, Kiler5, Lukka16, marena, maverick1112, Radixxx, sas6699, sujta