W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  załaczanie grzania wody ze smartfona Subskrybuj
2021-11-24 10:53
  adalbert Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
witam
mam pytanie dotyczące załączania grzania wody na 1h lub 2h z aplikacji na smartfonie, wydaje mi się że kiedyś była taka opcja a teraz nie mogę jej namierzyć, wchodziło się w ustawienia>obwód cwu>programator cwu i tam można było zdalnie załączyć grzanie wody, czy to jakieś deja vu ?
dla mnie potrzebna jest taka funkcjonalność, da się zrobić?
pozdrawiam
2021-11-24 11:47
  MateoKoc Posty: 474 Ostrzeżenie: 0
adalbert napisał » 2021-11-24 10:53

witam
mam pytanie dotyczące załączania grzania wody na 1h lub 2h z aplikacji na smartfonie, wydaje mi się że kiedyś była taka opcja a teraz nie mogę jej namierzyć, wchodziło się w ustawienia>obwód cwu>programator cwu i tam można było zdalnie załączyć grzanie wody, czy to jakieś deja vu ?
dla mnie potrzebna jest taka funkcjonalność, da się zrobić?
pozdrawiam


Przecież nadal jest ta opcja. 



2021-11-24 12:28
  radsti Posty: 35 Ostrzeżenie: 0
Witam
Dołączam się do tego pytania, interesuje mnie gdzie znajduje się ta pozycja którą edytowałeś w nowej aplkacji na adroida, z tego co widzę u siebie mam całkowicie inny układ strony głównej - która się domyślnie odpala po załączeniu apki. Jedyne co udało mi się znaleźć to po wejściu na nowej aplikacji  w tryb USTAWIENIA , wybraniu opcji OBWÓD CWU/CYRKULACJA i zaznaczeniu  PROGRAMATOR CWU  pokazuje się ale tylko i wyłącznie programator godzinowy na poszczególne dni tygodnia, nie mam albo przynajmniej nie zauważyłem takiej opcji jaką zamieściłes na zrzucie ekranu, a taka forma bardzo by mnie interesowała.
To jest zrzut ekranu z nowej aplikacji na androida?
Jeśli tak bardzo bym prosił o "łopatologiczne" wskazania co wybierasz na aplikacji by Ci się pokazał taki komunikat jak powyżej.
Pozdrawiam
2021-11-24 12:41
  adalbert Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
właśnie - jak tam się dostać? tak jak pisałem poprzednio, miałem tę opcje a teraz gdzieś przepadła
2021-11-24 14:09
  MateoKoc Posty: 474 Ostrzeżenie: 0
radsti napisał » 2021-11-24 12:28

To jest zrzut ekranu z nowej aplikacji na androida?

Tak.

adalbert napisał » 2021-11-24 12:41
właśnie - jak tam się dostać? tak jak pisałem poprzednio, miałem tę opcje a teraz gdzieś przepadła

Trzeba dodać kafelek 
(prawy górny róg: "Dodaj kafelek").
Wybrać "Tryb CWU".
Kliknąć na nowy kafelek i wybrać żądany tryb.

Panowie, kafelki można przesuwać, dodawać, usuwać oraz konfigurować wygląd. 
Może to oczywiste, ale chyba tego nie wiedzieliście.
2021-11-24 22:07
  adalbert Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
dzięki pomogło
2021-11-24 23:08
  radsti Posty: 35 Ostrzeżenie: 0
Serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i pomoc
Użytkownicy online: ANDREAS, Grika1977, Jp1976, pablo, stanislawn, Zduh61