W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Aplikacje mobilne  sterownik nie pokazuje temp Subskrybuj
2021-11-11 21:01
  gbr14 Posty: 6 Ostrzeżenie: 0
Witam,
Posiadam piec eko plus. Mam ściągniętą wersję oprogramowania eCoal Mobile 1.11.34.30 oraz wersję sprzętu 3.5.
Problem polega na tym, że chcę zmienić temperaturę dla obwodu CO1 np. z normalnej na komfortową to kafelek w aplikacji mi tej zmiany nie robi. cały czas jest temperatura jaka była, nawet jak zmienię temperaturę konkretnie na daną godzinę to też się to nie zmienia. To samo jest na piecu, dam temperaturę niską to dalej mi pokazuje temperaturę komfortową. Dziwne jest to, że dla obwodu CO2 robię identycznie i tam wszystko się zmienia, jest ok.

Kolejny problem to w zakładce "kalibracja czujników" w Temperatura T2 jest Temperatura wewnętrzna CO2 i jest ona podana, a w Temperatura T1 jest Temperatura za zaworem i są myślniki czy to jest ok?

Jak wchodzę w Plan to mam w CO1 temperatura komfortowa (sztywna) a w CO2 normalnie temperatura komfortowa, dlaczego tak?

Na stronie esterownik.pl mam opcję "przenieść na nową usługe", czy jezeli to wykonam to nie stracę ustawień pieca i czy mam to robić?


Prosżę o pomoc i wskazówki

pozdrawiam


dodane 2021-11-11 21:01Jeszcze jedno: w aplikacji eSterownik Mobile nie ma mojego urządzenia więc nie mogę go dodać, chociaż na stronie www dałem aby był publiczny. Pomoże ktoś?
Użytkownicy online: Emilpasa, Janiec, jurkus, KOZ18, Krzys683, sp3lff