W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  Zrywanie połączenia ze sterownikiem. Subskrybuj
2021-09-28 08:47
  Bioly41 Posty: 30 Ostrzeżenie: 0
Czy u was też ciągle zrywa połączenie ze sterownikiem? (urządzenie nie podłączone). Jak na sterownik internetowy to bardzo kiepsko to wygląda. Mam przynajmniej jedną dziennie kilkugodzinną przerwę w dostępnie do sterownika. W tym czasie nie działa nawet dostęp po sieci lokalnej. Zauważyłem też że wykres potrafi się nie aktualizować nawet przez całą dobę.
2021-09-28 09:12
  PrzemekP Posty: 1518 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Jeżeli nie ma dostępu w sieci lokalnej to problemu szukałbym najpierw wewnątrz sieci. Jeżeli problem będzie nadal występował proszę o kontakt z serwisem.
2021-09-28 09:17
  Bioly41 Posty: 30 Ostrzeżenie: 0
Tylko gdzie szukać. Ostatnio miałem problem z tym, że moje IP znajduje się na forumowej "czarnej liście". Łączę się bezpośrednio po kablu z routerem. Miałem nawet przez chwile podłączony po drodze inny router ale problem nadal występował. Połączenie kablowe sprawne - posiadam tester. Dostęp do internetu mam cały czas.
2021-09-28 10:11
  PrzemekP Posty: 1518 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Bioly41 napisał » 2021-09-28 09:17
Tylko gdzie szukać. Ostatnio miałem problem z tym, że moje IP znajduje się na forumowej "czarnej liście". Łączę się bezpośrednio po kablu z routerem. Miałem nawet przez chwile podłączony po drodze inny router ale problem nadal występował. Połączenie kablowe sprawne - posiadam tester. Dostęp do internetu mam cały czas.

Jak już pisałem przy okazji blokady IP na forum to jest to czarna lista TYLKO na forum. Nie dotyczy usługi zdalnego dostępu. W tej chwili sterownik nie ma podłączenia do serwera. Nawet nie próbuje się łączyć.
2021-09-28 10:32
  Bioly41 Posty: 30 Ostrzeżenie: 0
Jak będę w domu to spróbuje wyłączyć DHCP i ręcznie ustawić IP. Może to powoduje problem.
Użytkownicy online: David-kotel