W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  Ogniwo pello rozpala się poza harmonogramem Subskrybuj
2021-09-24 06:43
  lukaa9 Posty: 5 Ostrzeżenie: 0
Witam. Kocioł rozpala się poza harmonogramem , pomimo że temp. CO jest powyżej poziomu zadanego dla tego momentu. Najprawdopodobniej załącza go spadek temperatury w zasobniku poniżej histerezy. Mimo że wg. harmonogramu CWU jest wtedy wyłączona. Nie wiem czy coś źle ustawiłem czy to błąd softu.   Kocioł zainstalowany jest na warsztacie i CWU potrzebna jest tylko w godzinach pracy, poza godzinami nie chcę żeby kocioł pracował. Proszę o pomoc.
2021-09-24 10:09
  karoka65 Posty: 3425 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
Nie widać kotła "babci krysi" także potrzeba by tu jakiegoś wróżbity widać że już się pojawiają nowi  na ten sezon ale Ci starzy chcieli by raczej widzieć co tam nakramowałeś w ustawieniach bo pewnie tam jest jakiś szkopuł.
2021-09-26 11:04
  lukaa9 Posty: 5 Ostrzeżenie: 0

Witam.
karoka65 napisał » 2021-09-24 10:09
Nie widać kotła "babci krysi" także potrzeba by tu jakiegoś wróżbity widać że już się pojawiają nowi  na ten sezon ale Ci starzy chcieli by raczej widzieć co tam nakramowałeś w ustawieniach bo pewnie tam jest jakiś szkopuł.
Bo to kocioł "Trociniok" zgodnie z forum .

Problem rozwiązany. W apce na ajfona brak jest w ustawienia . przełącznika CWU (Harmonogram, włączony, wyłączony). Po fizycznej zmianie na kotle problem się rozwiązał. Dzięki za pomoc.

2021-09-26 12:18
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
No to wg uchwały antysmogowej, zostało Ci jeszcze niecałe 100 dni na utylizację tego "trocinioka" , jeżeli jesteś z woj.śląskiego 
Użytkownicy online: jamma, Martivw, Papikj, wajnerj, zofia