W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Opał na sezon 2021/22 r , czyli czym najlepiej palić i co polecacie ??? Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona11 / 11Następna stronaOstatnia strona
2022-01-28 16:21
  oxalis3 Posty: 304 Ostrzeżenie: 0

marcinbb napisał » 2022-01-26 21:31

1T pelletu kosztuje 400 słaby, lepszy 700zł. i spokojnie można to dziergać w 1t węgla. Myślę że 2t pelletu + 1t wungla spokojnie ogarnie każdy dom.

Marcin za 400 PLN to u mnie możesz kupić, ale ze 300kg pelletu, a mieszkam na Pomorzu, gdzie się nie obejrzę to tartak lub zakład drzewny. Sprzedaż za 700??
Ja teraz jadę na greenpalu z roku ubiegłego i tak naprawdę tylko greenpal mnie interesuje, z tego co czytałem na tamtym forum to jest on po kilkanaście sekund lub nie ma go wcale. Wielogodzinne polowanie na Retopal czy Karlik to dla mnie strata czasu, bo na moim składzie jest  obecnie dostępny rusek za 1150 , który przywiozą mi na telefon i chłopaki za flaszeczkę wniosą we wskazane miejsce. Znajomy właściciel tego składu, który handluje równie węglem z PGG mówił, że marzec to będzie dobry miesiąc na robienia zapasów na następny sezon.
Pierwsza stronaPoprzednia strona11 / 11Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: Jurmax24, Kiler5, Michalmichal, MIRO69, ogniwoTad, Roben, slawekskrzeta, Zduh61