W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Wysoka temperatura powrotu Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona3 / 3Następna stronaOstatnia strona
2020-11-24 21:39
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0

Proszę mi tu nie ściemniać. Byłem przygotowany do rekonesansu dziś. Najpóźniej piątek/sobota miała być wykonana robota. Proszę o uszanowanie mojego straconego czasu. Podałem wszystkie konkrety, łącznie z info jak i co będzie zrobione. Nr telefonu podaję na koniec, czyli gdy ktoś zdecyduje się zapłacić 1 zł za kilometr jazdy moim prywatnym autem. Proszę tu nie pisać, że nie było konkretów, bo gotowy jestem wkleić prywatne rozmowy.
Bez urazy, ale Pani/Pan wrzuca wszystkich roboli do jednego, zasmolonego gównem wora. Ja jestem wysoko wykształcony, i sobie na to nie pozwalam. Pozdrawiam.
2020-11-24 21:53
  karoka65 Posty: 3425 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
"nie rób komuś dobrze to Ci źle nie będzie" 
Takie stare przysłowie
2020-11-24 23:13
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
No to niezły kwas wyszedł z tą pomocą nieraz człowiek by chciał pomóc, a tu potem takie "kwiatki" wychodzą  Inter... dobrze mówiłeś o co tu chodzi 
dodane 2020-11-24 23:13Swoją drogą, to niezła "bomba“ tam tyka, do układu zamkniętego nie założyć nawet ZB  Chyba że jest a Pani nie wie jak on wygląda pewny
2020-11-25 07:44
  etm1981 Posty: 24 Ostrzeżenie: 0
Inter-qrwa-nauta napisał » 2020-11-24 21:39

Proszę mi tu nie ściemniać. Byłem przygotowany do rekonesansu dziś. Najpóźniej piątek/sobota miała być wykonana robota. Proszę o uszanowanie mojego straconego czasu. Podałem wszystkie konkrety, łącznie z info jak i co będzie zrobione. Nr telefonu podaję na koniec, czyli gdy ktoś zdecyduje się zapłacić 1 zł za kilometr jazdy moim prywatnym autem. Proszę tu nie pisać, że nie było konkretów, bo gotowy jestem wkleić prywatne rozmowy.
Bez urazy, ale Pani/Pan wrzuca wszystkich roboli do jednego, zasmolonego gównem wora. Ja jestem wysoko wykształcony, i sobie na to nie pozwalam. Pozdrawiam.
To bardzo proszę wkleić wiadomość, w której pisze Pan, że dziś bądź jutro będzie rekonesans, a w piątek robota. 
2020-11-25 08:20
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
leON22 napisał » 2020-11-24 23:13
Swoją drogą, to niezła "bomba“ tam tyka, do układu zamkniętego nie założyć nawet ZB  Chyba że jest a Pani nie wie jak on wygląda pewny
Ma ZB, ma przeponowy i manometr.

dodane 2020-11-25 08:20
etm1981 napisał » 2020-11-25 07:44
To bardzo proszę wkleić wiadomość, w której pisze Pan, że dziś bądź jutro będzie rekonesans, a w piątek robota. 
Takiej wiadomości nie ma, bo ja się nigdy nikomu na siłę nie pcham. Ale to w końcu o czym gadaliśmy, o kiszeniu ogórków ? Za encyklopedię dla domowego instalatora mam robić ? Na tym zakończmy tę dyskusję.
2020-11-25 09:05
  etm1981 Posty: 24 Ostrzeżenie: 0
To Panie szanowny skąd ja miałam o tym wiedzieć jasnowidzem nie jestem. Nie raczył mnie Pan poinformować, że są takie terminy tylko bez zdania racji pojechał Pan po mnie na forum. Na moją prośbę o nr telefonu więcej się Pan do mnie nie odezwał tylko rzucił ten wpis.
2020-11-25 09:16
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0

OK, mówisz / masz.







Nr telefonu nie rozdaję na prawo i lewo, już mnie ludzie wyleczyli. Dostają Ci, którzy potrafią się zdecydować.

Nie chcę tej dyskusji dalej ciągnąć, uszanuj to.
2020-11-25 09:25
  karoka65 Posty: 3425 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
Dajcie sobie spokój bo do niczego ta dziwna dyskusja nie prowadzi. Po przeróbce i przed następną przeróbką będziecie mieli o czym znowu debatować całą zimę. Pani etm za tą kasę miałby już chyba pompę ciepła, przycisnąć guzik i mieć ciepło. Co do kontaktu to na samym dole pod moim nickiem jest taki mały czerwony napis ( kiedyś był większy } wystarczy na to kliknąć i jest chyba wszystko oprócz numeru buta ale jakby był potrzebny to noszę 44, wkładka 28cm
Aha, nie jestem już zainteresowany. 
dodane 2020-11-25 09:254 tysiące zaliczki? to ile ta przeróbka ma kosztować? pompa ciepła jak nic widzę by była.
2020-11-25 10:23
  etm1981 Posty: 24 Ostrzeżenie: 0
Inter-qrwa-nauta sam zamotałeś się w tym co piszesz, piszesz, że możesz wkleić wiadomość informującą mnie o piątkowym terminie po czym sam stwierdzasz, że takiej wiadomości nie ma. Jakie narzucanie się przecież sama pytałam kiedy więc po prostu odpowiadałbyś. Nie skontaktowałeś się ze mną tylko (co jest dla mnie absolutnie niezrozumiałe obsmarowałeś na forum) miej chłopie jaja żeby się do tego przyznać.

Panie Wiesławie,
ja potrafię znaleźć Pana firmę w necie, ale skoro Pana pracownik miał to ustalić to myślałam, że mam doczynienia z poważnym człowiekiem, byłam skłonna puścić tą zaliczkę, ale oczywiście po poznaniu konkretnego terminu (ponieważ obiecanki mnie nie interesują), którego nie poznałam, w zamian za to zostałam na forum obsmarowana całkowicie bezpodstawnie.

I jeszcze jedno myślałam, że to forum służy pomocy użytkownikom przecież jeżeli ktoś tak bardzo nie chce podzielić się swoją wiedzą bezinteresownie to niech tego nie robi, a nie potem jedzie po Bogu ducha winnym użytkowniku. Chociaż podkreślam ja naprawdę byłam skłonna skorzystać z usług Karoka Eko.
2020-11-25 10:49
  karoka65 Posty: 3425 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
Może następnym razem jak będziesz montowała następny kocioł a inter to bardzo poważny człowiek, jak coś mówi to tak jest. Miał bliżej i mógł podjechać bez problemu żeby oszacować zakres prac, Dzwonił tez gmaj w Twojej sprawie żeby pomóc i byłem skłonny tam jechać 170 czy 180km to żadna odległość. Skoro nie chciałaś czy nie mogłaś się dogadać z interem a piszesz że potrafisz znaleźć moją firmę w necie to trzeba było zadzwonić, jakie to proste.
Pozdrawiam i raczej ja już kończę tą dyskusję.
Pierwsza stronaPoprzednia strona3 / 3Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: