W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  Konfiguracja Pello 3.5 Subskrybuj
2020-11-10 20:05
  likecovers23 Posty: 0 Ostrzeżenie: 0
Cześć,
Posiadam od jakiegoś miesiąca piec ogniwo ze sterownikiem Pello.
Niestety firma która montowała mi piec wie o ustawianiu parametrów kotła mniej więcej tyle co ja czyli niewiele:/
Poczytałem trochę forum ale niestety nie jestem w stanie ogarnąć jak doprowadzić do tego aby piec utrzymywał temp. zadaną w pokoju. Zawsze jest niższa i w ciągu dnia wzrasta a potem spada. Zawór 4d również nie osiąga zadanej temp.
Jest szansa aby ktoś fachowym okiem rzucił okiem na to co się u mnie dzieje?
Będę bardzo wdzięczny. Wszystko spięte i podłączone do internetu także dostęp jest
2020-11-10 22:50
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Jakoś nie widać tego dostępu 
2020-11-11 08:14
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
Zaptaszkuj, że ster ma być widoczny publicznie. Ogarnę Ci to.
2020-11-11 10:41
  karoka65 Posty: 3425 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
Ja tylko bym zapytał dlaczego bierzecie do roboty  właśnie takie firmy które nie mają pojęcia o tym co robią?
Zamiast siedzieć przed TV to cała zima na forum i przed piecem w kotłowni, nie rozumiem tego?
2020-11-11 11:03
  radek-ka Posty: 171 Ostrzeżenie: 0
Znaleźć kogoś co się zna nie jest takie proste. Każdy się reklamuje na najlepszego hydraulika we wsi, a później wychodzi na ile się zna (niestety już po zapłacie za robotę). 
U mnie było to samo i sam musiałem zamontować siłownik zaworu 4d co nie pomogło na zimny powrót, oraz kałużę skroplin pod kotłem i skończyło się na dołożeniu pompy na powrocie z 4d, też samemu, bo hydraulik wziął kasę i teraz nie ma czasu
2020-11-11 11:36
  piejar Posty: 55 Ostrzeżenie: 0
No, to Kolega ju jest hydraulik jak sobie sam pompę zamontował. Ja sondowalem jakiegoś fachowca do montażu ale jak mi śpiewali 7 tys za montaż (z materiałem) oczywiście w układzie zamkniętym (bo drożej ) to szybki był kop w 4L no i drugi kocioł zamontowałem sobie sam. Tak jak ten pierwszy. Mało kto podpisuje umowę na uslugi więc potem szukaj wiatru. A.jak Cię raz skroił to najszybciej za 10 lat go będziesz potrzebował i on to wie. 
Jak sterownika nie widać to trudno pomoc . Ewentualnie napisz coś o nastawach 
Użytkownicy online: Dan440, DS11, ogniwopelletjurek, piecnasosnowej5, Wojciuirl