W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Analizator spalin + eCoal Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2020-11-07 23:23
  karoka65 Posty: 3425 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
Ano patryzantka czyli czas "złotych rączek" się kończy Leon, wszyscy Ci w doopę włażą póki coś od Ciebie chcą ale niech Ci się noga tylko powinie to zapomną szybciutko że coś komuś pomogłeś czy zrobiłeś, będziesz doopił do końca życia na niego jak Ci jakiegoś papierka braknie a coś się stanie. Pamiętaj człowiek to najgorsza zaraza jaka po ziemi łazi. Popatrz tylko na to forum, za naszych czasów inni ludzie żyli. Już mi taki jeden odpłacił, w doope właził jak chciał kocioł na 8% dla siostry, powiedziałem że dostanie ale z fizycznym montażem a nie tylko na papierku i całe szczęście ze już wtedy wiedziałem że się można wdupić. Zrobił się problem po 3 czy 4 latach i już wtedy nie było Wiesiu tylko "proszę pana". Radziłbym Ci o tym pamiętać bo jak mawiał mój były kierownik jeszcze jak pracowałem zawodowo: "panie Wieśku jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą doopę" zacząłem się tego trzymać i nie najgorzej na tym wychodzę.
2020-11-07 23:37
  leON22 Posty: 6508 Ostrzeżenie: 3
Znam tę zasadę i kilka razy przekonałem się o tym na własnej skórze, niestety  Podobnie jest z powiedzeniem : "Nie bądź dobry, bo będziesz zły" coś w tym jest na rzeczy  

Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: