Black Friday 2020: promocja na wybrane elementy do 50%!
Forum  Aplikacje mobilne  Aplikacja eCoal i strona eSterownik nie pokazują wykresów i zdarzeń Subskrybuj
2020-11-02 20:04
  piejar Posts: 35 Ostrzeżenie: 0
Dziwna sytuacja: 01.11.2020 ok godziny 6 przestały mi się rysować trendy(wykresy) i urwały się zdarzenia. 
Ciekawostka jest taka, że stronka lokalna, dostępna przez nr IP sterownika wyświetla wykresy poprawnie!
Aplikacje eStwrownik i eCoal wyświetlają poprawnie stan bieżący chwilowy oraz statystyki ale jak pisałem wyżej, wykresy i zdarzenia się urwały. Cofanie daty wstecz wyświetla wykresy poprawnie. 
Nie pomógł reset sterownika ani reinstalacja apki eCoal.
Wygląda to tak, że aplikacja zdalną (z internetu) nie umie poprawnie odczytać danych od pewnej daty. A dane istnieją bo wykresy na stronce lokalnej dostępnej przez IP są poprawne.
Jakieś pomysły?

dodane 2020-11-02 20:04Już "się naprawiło". Dziękuję, choć nie wiem komu mam dziękować.
2020-11-02 21:10
  kubiczech Posts: 1 Ostrzeżenie: 0

jak to zostało naprawione
mam ten sam problem
dziękuję
2020-11-02 21:40
OK. U mnie zaczęło działać samo z siebie. Nie pomagały restarty sterownika i reinstalacje aplikacji.
2020-11-20 17:31
  brajek Posts: 2 Ostrzeżenie: 0
U mnie ten sam problem. Włączyłem piec parę dni temu i statystyki oraz wykresy na aplikacji mobilnej są puste.
A połączenie do pieca jest OK bo pokazuje aktualny status i mogę zmieniać parametry.
Wrzucam screeny z apki.
Czy support może się wypowiedzieć w tej sprawie?  Co zrobić żeby działało?
2020-11-20 20:06
Support się wypowiedział - pracują. U mnie wykresy juz działają na mobilnej 
Users on-line: miecho, psobik, Wujek