W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Uwaga na partaczy Subskrybuj
2019-09-15 15:49
  crazyman Posty: 57 Ostrzeżenie: 0
chcialem wszystkich uczulić na niesolidnych instalatorów np takich jak u mnie robili. Niecały rok po wykonaniu instalacji zerwał sie ze ściany bojler 140 litrów i spadl na piec uszkadzając spora ilość rur w kotłowni. Prośby o naprawe instalacji  byly zbywane klamstami, że przyjedzie jutro, pojutrze i tak ponad miesiąc. Kiedy przyjechali to ponownie spartaczyli robote montując bojler w podobny sposób (niedopilnowałem bo bylem w pracy), podłączyli uszkodzone rury i się zwineli. Niestety nie naprawili niektórych nieszczelności ktore pojawily sie po tym incydencie. przyjechali drugi raz i wcisneli zonie kit ze wszystko naprawili. wrocilem z pracy a tu instalacja bez zmian oprocz...ponownie spartaczonego przylacza rury kominowej ktora poraz drugi zamontowali do gory nogami, ale tym razem nawet nie zasilikonowali laczenia miedzy 140/160...redukcji chyba wogole nie znają że istnieja.
wezwalem innego instalatora ktory naprawil za nich nieszczelnosci i dowiedzialem sie od niego ze od poczatku istnienia kotlowni mialem zapowietrzony bojler, a ja myslalem ze te dzwieki to normalne. Tamci nie zamontowali odpowietrznika przy bojlerze i nie zamontowali naczynia przeponowego do CWU niebieskiego. ogolnie zenada i widze ze nie tylko ja z nimi mialem problem. ponizej linki do oceny jego dzialalnosci od innych osob.

https://panoramafirm.pl/śląskie,mikołowski,orzesze,mikołowska,14/instal_zur_wojciech_zur-zkesrf_jff.html



https://www.google.com/search?q=instal+zur&oq=instal+zur&aqs=chrome..69i57j69i60l3j0j5.2081j0j7&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#lkt=LocalPoiReviews&trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:4503615586423206593,rc_q:Instal-Zur%2520Wojciech%2520%25C5%25BBur,ru_q:Instal-Zur%2520Wojciech%2520%25C5%25BBur


mial jeszcze stronke na fejsie ale jak opisalem tam swoj problem i zalaczylem fotki to stronke usunal.

dodane 2019-09-15 15:49ps. czy mozna gdzis to zglosic do firmy Ogniwo ze taki instalator zamontowal mi niezgodnie ze sztuka ich piec jako autoryzowany przez nich monter ?
2019-09-15 18:18
  leON22 Posty: 6493 Ostrzeżenie: 3
Zgłosić możesz wszędzie , najważniejsze żeby dało to jakiś efekt tzn. w Twoim przypadku naprawę usterki na jego koszt ewentualnie pozbawienie gościa autoryzacji . Obawiam się , że takich pseudo instalatorów jest coraz więcej 
PS. Szkoda , że nie przeczytałeś tych opinii wcześniej, wtedy nie byłoby tematu . Jak to zwykle bywa "Mądry Polak po szkodzie"  
2019-09-16 08:08
  crazyman Posty: 57 Ostrzeżenie: 0
wiesz co wczesniej nie mial takich opinii...jako instalatora wybralem go w lutym 2018 i ostatecznie wykonal wszystko do wrzesnia 2018 a negatywne opinie ma dopiero w pozniejszym okresie...
gosc mial dobra gadke do bajerowania ale zupelnie nie zna sie na rzeczy
Użytkownicy online: darpie70, WojtekGarstka